17 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні - портал ТРУД
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Співпраця зі службою зайнятості

Підберемо кадри разом
 
31.01.2017  |  Т. Макар, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Первомайського МРЦЗ версія для друку
Підберемо кадри разом

Одним із найважливіших пріоритетів у діяльності служби зайнятості є побудова тісної взаємодії з роботодавцями. Саме роботодавець є основним партнером в реалізації державної політики зайнятості, співпраця з яким безпосередньо впливає на якість надання центром зайнятості соціальних послуг населенню. Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ". Дане підприємство – одне з найбільших в країні виробників техніки для сільського господарства, харчової та переробної промисловості, виробів гідравліки, товарів широкого вжитку. Основна продукція заводу - дощувальні машини, ґрунтообробна техніка, оцинковані металоконструкції та дорожні огородження, вежі мобільного зв’язку, різна гідроапаратура. Завдяки професійному менеджменту з орієнтацією на зарубіжний ринок збуту, завод нарощує потужності виробництва та потребує збільшення кваліфікованого персоналу.

На сьогоднішній день ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ" уклав договір з Іраном на виготовлення дорожніх металевих огороджень бар’єрного типу, тому є попит на такі посади, як токар, штампувальник, оцинкувач гарячим способом, транспортувальник, слюсар з механоскладальних робіт, різьбошліфувальник та інші.

Відкрила захід директор Первомайського МРЦЗ Леся Омельченко, яка представила представників підприємства та ознайомила присутніх зі спектром послуг, які надає служба зайнятості. Начальник відділу кадрів ПАТ «Завод Фрегат» Олександр Ігнатьєв наглядно ознайомив присутніх з виробами заводу та умовами праці за допомогою відеопрезентації. Розповів про наявні вакансій, розмір оплати праці, соціальний пакет для працівників заводу. Директор з персоналу керуючої компанії м. Дніпра Віталій Лисий  розповів про фінансовий стан підприємства та ознайомив із ключовими принципами нової стратегії розвитку заводу. Зауважив, що підприємство організовує навчання безпосередньо на виробництві.

В заході взяло участь близько 90 осіб з числа незайнятого населення, в тому числі демобілізовані учасники АТО, які отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх зацікавили. Шукачів роботи, які зацікавилися даними пропозиціями роботи було запрошено  безпосередньо на підприємство для більш детального ознайомлення з роботою та подальшої співбесіди.також на цю тему:
31.01.2017 12:49
Підберемо кадри разом