15 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні - портал ТРУД
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Для молоді

День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
 
31.01.2017  |  Врадіївський РЦЗ версія для друку
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ

Сучасних школярів цікавить практично все: «Де навчатися?», «Як побудувати успішно кар’єру?», «Куди піти працювати?». Щоб правильно зорієнтуватися в світі професій, скласти повне уявлення про професію, яка зацікавила, треба, щоб хтось міг надати об’єктивну і своєчасну інформацію про це. На допомогу в цьому питанні був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості.

Учням провели екскурсію у центрі зайнятості, під час якої вони детально ознайомились з роботою кожного відділу, функціями та основними завданнями фахівців. Провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг центру зайнятості Наталія Пукалова в цікавій та доступній формі розповідала школярам про необхідність правильного та усвідомленого вибору майбутньої професії. «У житті кожної людини вибір роду трудової діяльності та місця роботи – серйозний та відповідальний крок. Від цього вибору залежатиме багато – добробут людини та її сім’ї, можливості реалізації її інтересів, перспективи творчого зростання, нові дружні й ділові контакти», - продовжила захід фахівець центру зайнятості. Школярі мали змогу переглянути інформаційні матеріали: папки з описами професій, довідники з переліком навчальних закладів.

Школярі отримали багато корисної та важливої інформації, що обов’язково стане їм у нагоді при вирішенні питання професійного вибору.

 також на цю тему:
31.01.2017 12:56
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ