21 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні - портал ТРУД
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Переваги служби за контрактом!

Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
 
31.01.2017  |  Березанський РЦЗ версія для друку
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом

 Сьогодні одним з пріоритетних напрямків діяльності державної служби зайнятості є співпраця з військовими комісаріатами у напрямку проведення змістовної інформаційно-просвітницької роботи серед шукачів роботи щодо популяризації служби в Збройних Силах України.

У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК підполковника Ігоря Шамрая. Військову службу за контрактом можна розглядати як місце роботи і для чоловіків, і для жінок. Уклавши контракт, людина мінімум на три роки отримує зайнятість та фінансову стабільність.«Військова служба в Україні – це особливий вид державної служби, – розпочав свій виступ Ігор Станіславович, - і полягає у відповідальній професійній діяльності, придатних до неї за станом здоров'я і віком громадян. Сьогодні державна політика у даній сфері суттєво підвищує конкурентоздатність військової служби на ринку праці». Також він ознайомив учасників семінару з умовами проходження служби за контрактом та потребою військових формувань в кадрах. Детально зупинився на посадах рядового, сержантського та старшинського складу. Поінформував, що найбільш затребуваними є механіки, водії, монтажники, телефоністи, радіотелефоністи, навідники та ін. Зупинився й на пільгах для військовослужбовців та нормах чинного законодавства, що регулюють питання проходження служби.

Наприкінці семінару присутні поспілкувалися з представниками військового комісаріату й отримали відповіді на запитання, що їх цікавили. Крім цього, учасники отримали інформаційні буклети й проспекти, що містять матеріали, орієнтовані на популяризацію служби в лавах української армії. А учасники, яких зацікавила інформація стосовно вищезазначених питань, були запрошені на співбесіду до військового комісаріату.також на цю тему:
31.01.2017 13:02
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом