24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні - портал ТРУД
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Корисно шукачам роботи

Пам'ятки учасникам АТО!

Ви маєте можливість ознайомитись та завантажити Пам'ятки учасникам АТО, які містять рекомендації щодо порядку дій в певних ситуаціях »

Шановні мешканці Миколаївщини!

Ви маєте можливість безкоштовно навчитися англійській мові (онлайн) завдяки соціальному проекту "Лінгва.Скілз" (LINGVA.SKILLS) »

Інформація для учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО

Законом України від 07.07.2016 № 1436-VIII внесено зміни до статті 14 Закону України "Про зайнятість населення" щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції »

Звертаємо Вашу увагу!

Дії безробітних, якщо вони в установлений термін не змогли звернутись до центру зайнятості з поважних причин »

"Дуель" з роботодавцем

Співбесіда з роботодавцем – найбільш важливий етап пошуку роботи. Але це не сама приємна і не сама легка процедура. Часто роботодавці перевіряють кандидатів незвичними способами особистого виготовлення, виявляючи при цьому чудеса хитромудрості та винахідливості »

Життя - це мистецтво компромісу

„Успіх – це не випадковість. Це винагорода за цілеспрямованість і відданість меті.” Не дозволяйте сформувати у собі характер безробітного. Саме головне в пошуку роботи, зазначають спеціалісти-профконсультанти, - систематичність і наполегливість і надають поради щодо пошуку роботи і набуття впевненості »

Служба зайнятості - демобілізованим учасникам АТО
21.11.2017

Протягом січня-жовтня 2017 року на обліку в центрі зайнятості Снігурівського району перебувало 2158 безробітних »

Попереджений - означає захищений
20.11.2017

Днями в Баштанському РЦЗ для безробітних осіб був проведений профінформаційний захід, присвячений темі запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці »

День учасника АТО
17.11.2017

У Миколаївському РЦЗ був проведений семінар для демобілізованих учасників АТО, які перебувають на обліку у центрі зайнятості як безробітні »

Будуй своє
17.11.2017

З метою підвищення поінформованості безробітних про перспективи розвитку підприємництва в регіоні, можливості відкриття власного бізнесу фахівці Миколаївського РЦЗ провели для шукачів роботи семінар "Як розпочати свій бізнес" »

Легальне працевлаштування - захист своїх прав та соціальних гарантій
15.11.2017

Про переваги легального працевлаштування повідомлялось безробітним в Заводському РЦЗ під час інформаційного семінару "Легальна зайнятість" за участю представника Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Миколаєві »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »