13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні - портал ТРУД
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Для молоді

Шановні абітурієнти! Пропонуємо до Вашої уваги Довідник "Навчальні заклади Миколаївщини-2017"
Вищі навчальні заклади III-IV рівнів акредитації
Вищі навчальні заклади І - ІІ рівнів акредитації
Мережа професійно-технічних навчальних закладів
ТИПОВІ ПРАВИЛА прийому до професійно-технічних навчальних закладів України та УМОВИ прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році
Профорієнтаційний молодіжний центр "Моє майбуття" (графік 2016-2017 рр.)
Обираємо майбутнє

Шановні старшокласники! Для вас настав час роздумів про майбутнє, побудови планів і визначення перспектив свого життя. Своє майбутнє ви пов’язуєте з захоплюючою, престижною роботою, яка допоможе добитися матеріального благополуччя, економічної незалежності, реалізації вас як особистості. Для цього, перш за все, необхідно правильно обрати професію. Як правильно зорієнтуватися у великому різноманітті професій? Як вирішити цю складну задачу? Ознайомтесь із запропонованою інформацією, яка обов’язкового стане вам у нагоді. Удачі вам! »

За професійною консультацією - до професіоналів

Усвідомити важливість правильного вибору професії - це фундаментальний крок до вдалої кар'єри. Щоб вибудувати чіткий механізм цього вибору не потрібно вигадувати велосипед, сучасні методики та спеціалісти, які ними володіють - профконсультанти центрів зайнятості - здатні допомогти кожному у професійному самовизначенні »

Поліцейські навчали учнів прийомам самооборони
13.12.2017

На Миколаївщині набирають обертів "Тижні професійних майстер-класів" »

Професійний майстер-клас
13.12.2017

В рамках проведення "Тижнів професійних майстер-класів", на базі Миколаївської загальноосвітньої школи №47 була проведена презентація професії "Перукар (перукар-модельєр)" для учнів 10-11-х класів за участю майстра виробничого навчання Миколаївського професійного ліцею сфери послуг »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »