20 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні - портал ТРУД
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Корисно шукачам роботи

Пам'ятки учасникам АТО!

Ви маєте можливість ознайомитись та завантажити Пам'ятки учасникам АТО, які містять рекомендації щодо порядку дій в певних ситуаціях »

Шановні мешканці Миколаївщини!

Ви маєте можливість безкоштовно навчитися англійській мові (онлайн) завдяки соціальному проекту "Лінгва.Скілз" (LINGVA.SKILLS) »

Інформація для учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО

Законом України від 07.07.2016 № 1436-VIII внесено зміни до статті 14 Закону України "Про зайнятість населення" щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції »

Звертаємо Вашу увагу!

Дії безробітних, якщо вони в установлений термін не змогли звернутись до центру зайнятості з поважних причин »

"Дуель" з роботодавцем

Співбесіда з роботодавцем – найбільш важливий етап пошуку роботи. Але це не сама приємна і не сама легка процедура. Часто роботодавці перевіряють кандидатів незвичними способами особистого виготовлення, виявляючи при цьому чудеса хитромудрості та винахідливості »

Життя - це мистецтво компромісу

„Успіх – це не випадковість. Це винагорода за цілеспрямованість і відданість меті.” Не дозволяйте сформувати у собі характер безробітного. Саме головне в пошуку роботи, зазначають спеціалісти-профконсультанти, - систематичність і наполегливість і надають поради щодо пошуку роботи і набуття впевненості »

Працюємо по новому
17.01.2018

Переваги профілювання та кейс-менеджменту оговорювали в Первомайській міськрайонній філії Миколаївського ОЦЗ »

Консультування з питань праці
16.01.2018

15 січня В Заводському РЦЗ відбувся інформаційний семінар для безробітних, на який був запрошений головний інспектор Управління держпраці в Миколаївській області Наталя Молочко »

Соціальна адаптація засуджених, які звільняються з місць позбавлення волі
10.01.2018

Питання соціальної адаптації засуджених, які звільняються з місць позбавлення або обмеження волі, соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань не пов'язаних з позбавленням волі обговорили вчора, 9 січня, в Миколаївському районному центрі зайнятості. »

Кваліфікована консультація
10.01.2018

У Вітовському районному центрі зайнятості відбувся семінар за участю головного спеціаліста фінансово-економічного відділу Інгульського об'єднаного ПФУ у м. Миколаєві Ірини Подолян »

Кейс-менеджмент для вразливих категорій громадян на ринку праці
09.01.2018

Починаючи з січня 2018 року службою зайнятості запроваджено процедуру соціального супроводу за підходом кейс-менеджмент в рамках проекту Програми розвитку ООН "Підтримка реформ соціального сектору в Україні" »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »