19 серпня 2017
На головну Що нового? Карта порталу Державна служба зайнятості Робота в Україні Facebook You Tube
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна

Що нового
Фахівці Ширяївського РЦЗ пропонують отримати нову професію за допомогою центру зайнятості
19.08.2017

Про можливість отримання робочoї професії у ДНЗ "Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості"розповіла провідний фахівець Ширяївського районного центру зайнятості Надія Дорн »

КАБМІН НАДАВ РОЗ'ЯСНЕННЯ ЩОДО МАКСИМАЛЬНОЇ СУБСИДІЇ ДЛЯ БЕЗРОБІТНИХ ГРОМАДЯН
19.08.2017

Максимальна сума субсиді для безробітних громадян працездатного віку не може перевищувати два прожиткових мінімуми »

Підприємства Одещини: СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ КООПЕРАТИВ "МАЯК"
19.08.2017

Між центром зайнятості і СВК "Маяк" вже кілька років триває плідна співпраця. Так, протягом січня - червня 2017 року 89 осіб з числа безробітних, які перебували на обліку, пройшли професійне навчання шляхом підвищення кваліфікації з питань техніки безпеки та були працевлаштовані в СВК "Маяк". З метою тимчасової зайнятості для оперативного вирішення виробничих потреб були організовані роботи тимчасового характеру, в яких взяли участь 55 безробітних осіб, у тому числі 17 осіб з категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню »

День пасічника - професійне свято бджолярів
19.08.2017

Бджоляр (або пасічник) - фахівець з утримання та розведення бджіл, а також отримання продуктів бджільництва. »

Підприємства Одещини: ТОВ "Одеський коровай"
18.08.2017

18 серпня 2017 року, в рамках проекту служби зайнятості - презентації сучасних, соціально відповідальних підприємств міста, відбувся прес-тур для одеських ЗМІ на ТОВ "Одеський коровай" - підприємство, яке є стратегічним підприємством в Одеській області та одним з найбільших промислових виробників хлібобулочної продукції в Україні »

Реєстр заяв роботодавців, що залишилися без розгляду Одеського обласного центру зайнятості
18.08.2017
Гендерні відмінності - не завада працевлаштуванню
18.08.2017

Ніякі відмінності не можуть завадити бажанню працювати. Але як краще та вигідніше представити себе роботодавцю, підкажуть у центрах зайнятості і на групових заходах та під час особистих співбесід. Таким та іншим питанням приділяється увага спеціалістами Одеської служби зайнятості під час проведення семінарів за гендерною тематикою та на спеціалізованих семінарах для осіб старше 45 років  »

Підприємство "ЛіС" у формі ТОВ запрошує на роботу: - вантажників та різноробочих
18.08.2017
Реєстр заяв роботодавців, що залишилися без розгляду Одеського обласного центру зайнятості
18.08.2017
Актуальні вакансії

Перелік актуальних вакансій з наданням житла по Одеській області станом на 18.08.2017 »

Співпраця центру зайнятості з прикордонним загоном
18.08.2017

17 серпня 2017 року в Арцизькому районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в збройних силах України за участю офіцера центру комплектування Білгород-Дністровського пограничного загону Геннадія Ратушняка та заступника начальника Білгород-Дністровського пограничного загону - начальника відділу персоналу полковника Павла Кліменко »

Ярмарок вакансій
18.08.2017

22 серпня 2017 року о 10:00 в Одеському міському центрі зайнятості відбудеться Ярмарок вакансій "Економіка Менеджмент Аудит"  »

Зустрч з прикордонниками
18.08.2017

Під час зустрічі були обговорені напрямки роботи щодо оперативного укомплектування персоналом вакантних посад у наближених до м. Теплодар та м. Білявка прикордонних зонах: інспектор прикордонної служби, дільничний інспектор прикордонної служби, кінолог, водій, моторист, рульовий, зв'язківець, оператор, фельдшер, кухар, діловод, черговий підрозділу, технік  »

Рівень безробіття в Україні в липні продовжує знижуватися
18.08.2017

У липні в Держслужбі зайнятості зареєстровано 319,9 тис. безробітних  »

Реєстр рішень Одеського обласного центру зайнятості
17.08.2017
Робочий візит на ТОВ "БІІР Україна"
17.08.2017

15 серпня керівник Одеського міського центру зайнятості та заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко відвідали з робочим візитом ТОВ "БІІР Україна". Керівник компанії Дінара Акжигітова наголосила: "Ми складаємося з багатопрофільної команди інженерів, менеджерів програм та дизайнерів, які працюють разом як одна потужна та дуже гнучка одиниця. Давайте працювати разом для досягнення наших цілей. Люди є нашим найсильнішим активом" »

Виїзна акція "Разом зі службою зайнятості"
17.08.2017

16 серпня 2017 року фахівці Савранського районного центру зайнятості провели виїзну акцію з використанням мобільного центру професійної орієнтації до Концебівської селищної ради Савранського району »

Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці. Можливості працевлаштування в Ізраїлі
16.08.2017

16 серпня в Одеському міському центрі зайнятості пройшов семінар для безробітних "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці. Можливості працевлаштування в Ізраїлі" »

Одеський обласний центр зайнятості попереджує
16.08.2017

Одеський обласний центр зайнятості застерігає моряків від працевлаштування на судна, які здійснюють заходження до вод під юрисдикцією Лівії та інших держав з нестабільною внутрішньополітичною обстановкою до досягнення нормалізації ситуації та забезпечення належного рівня безпеки »

Профорієнтаційний захід у літньому оздоровчому таборі "Обласний дитячій санаторій "Мала Долина"
16.08.2017

15 серпня 2017 року Чорноморським міським центром зайнятості був проведений захід на базі літнього оздоровчого табору "Обласного дитячого санаторію "Мала Долина" для дітей 1-4 класу »