24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта порталу Державна служба зайнятості Робота в Україні Facebook You Tube
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Переваги служби у Збройних Силах України
 
14.09.2017  |  Білгород-Дністровський МРЦЗ версія для друку
Переваги служби у Збройних Силах України

13 вересня 2017 року фахівці Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості спільно з представниками військового комісаріату та управління пенсійного фонду провели для безробітних району спільний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Представник Білгород-Дністровського військового комісаріату розповів запрошеним про вакантні посади,  про можливості навчання та кар’єрного зростання по службі, про соціальні гарантії та матеріальне забезпечення, що надається державою військовослужбовцям. Особливий акцент у розповіді було зроблено на тому, що підвищено вік придатності до служби в армії чоловіків, умови здійснення мобілізації та можливості підписання контракту.

Представник пенсійного фонду наголосила на важливості легального працевлаштування, умови виходу на пенсію різних категорій громадян, зокрема, військовослужбовців. Оскільки служба в армії це один із прикладів легального працевлаштування та отримання високого грошового забезпечення, що дасть змогу отримати гідну пенсію за віком.

Учасників семінару дружня невимушена зустріч спонукала до ефективного діалогу. Було багато запитань, на які безробітні отримали вичерпні відповіді.