22 листопада 2017
На головну Що нового? Карта порталу Державна служба зайнятості Робота в Україні Facebook You Tube
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Регіональна служба зайнятості » Центри зайнятості Одещини інформують

В Одесі запрацював Центр розвитку підприємництва
 
14.09.2017  |  Одеський міський центр зайнятості версія для друку
В Одесі запрацював Центр розвитку підприємництва

У рамках модернізації послуг служби зайнятості та орієнтації їх на європейський рівень, в Одеському міському центрі зайнятості запрацював Центр розвитку підприємництва.

Виконуючий обов’язки директора Одеського міського центру зайнятості Андрій Яцеленко під час презентації зазначив, що метою створення Центру розвитку підприємництва є кваліфікована інформаційна і консультаційна підтримка, проведення спеціальних тренінгів, спілкування з фахівцями-практиками з організації та ведення бізнесу. Центр розвитку підприємництва відіграє важливу роль у підвищенні конкурентоспроможності підприємців-початківців, в тому числі з числа осіб, які отримали допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності.

На відкритті Центру розвитку підприємництва були присутні представники Одеського обласного центру занятості, Департаменту економічного розвитку, Управління споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради, Центрального об’єднаного управління пенсійного фонду України в м. Одеса, Державної податкової інспекція у Малиновському районі м. Одеса, Департаменту надання адміністративних послуг, ректор інституту морегосподарства та підприємництва. А також громадські організації «Віра, Надія, Любов», «Десяте квітня» та Благодійний фонд «Карітас Одеса УГКЦ». Представники цих установ будуть надалі співпрацювати з фахівцями Одеського МЦЗ у Центрі розвитку підприємництва та надаватимуть консультації.  Також на відкриття Центру  завітав підприємець Віталій Чернега, який за допомогою служби зайнятості, розпочав власну справ. Він поділився з присутніми результатами своєї діяльності та надав позитивну оцінку доцільності створення такого центру.

З відкриттям Центру розвитку підприємництва в Одеському міському центрі зайнятості отримати консультацію чи допомогу фахівців мають змогу громадяни, які мріють започаткувати власну справу, підприємці-початківці, котрі хочуть, щоб їхній бізнес став успішним, та підприємці, які бажають підвищити рентабельність та планують створити нові робочі місця.

 

 

Адреса Центру розвитку підприємництва: м. Одеса, вул. Ген. Петрова, 22в, приміщення Одеського міського  центру зайнятості, 4  поверх.

Контактний телефон відповідального фахівця: (048) 705-50-22.