17 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта порталу Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Регіональна служба зайнятості » Інформація для внутрішньо переміщених осіб та воїнів, демобілізовних із зони АТО

Профорієнтаційна підтримка учасників АТО
 
Відділ організації профорієнтації ОЦЗ версія для друку
Профорієнтаційна підтримка учасників АТО

Постановою КМУ № 432 від 21.06.2017 затверджено Порядок  організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (далі-Порядок).

Зазначений Порядок визначає механізм організації органами виконавчої влади заходів з соціальної та професійної адаптації учасників АТО, забезпечує право на освіту впродовж життя, підвищує оперативність у вирішенні питань відносно професійної діяльності та підвищенням конкурентоспроможності учасників АТО.

В разі направлення органами соціального захисту населення на професійне навчання, попередньо видається направлення на професійну орієнтацію в службі зайнятості.

Професійна орієнтація учасників АТО проводиться за професіями,   відповідно до пропозиції професійного навчання органами соціального захисту населення та актуальними на ринку праці.

Професійна орієнтація інвалідів з числа учасників АТО проводиться відповідно до рекомендації медико-соціальної експертної комісії із зазначенням висновку у індивідуальній програмі реабілітації.

За допомогою психодіагностичних методик фахівець центру зайнятості допоможе вам визначитись з напрямками професійного навчання та надасть роз’яснення щодо перспектив працевлаштування.         

Для отримання зазначеної послуги потрібно особисто звернутись до будь-якого центру зайнятості з виданим органами соціального захисту населення направленням.

Також, за допомогою Інтернету, можна самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості з метою отримання консультацій з питань: сприяння працевлаштуванню; вибору професії; профнавчання; профорієнтації; тимчасової зайнятості; юридичних аспектів у сфері зайнятості, реєстрації у центрі зайнятості тощо.

Послуга електронної черги реєстрації безробітних доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронні послуги».

У разі якщо ви зарезервували для себе час, не потрібно отримувати талон на відвідування, а необхідно безпосередньо звернутися до фахівця центру зайнятості (на табло у секторі самостійного пошуку роботи відобразиться запрошення з номером вашого талона та робоче місце (РМ), про які вам повідомлено під час запису на прийом засобами електронної черги).

І більш детально про запис на прийом.

Якщо ви бажаєте отримати консультацію з профорієнтації, необхідно зайти на сайт ДСЗ за адресою http://www.dcz.gov.ua/ та вибрати закладку «електронні послуги» - електронна черга - запис на відвідування. Записати прізвище, ім’я, по батькові, мету звернення - отримання консультації з питань профорієнтації. Далі обрати переліком (або картою України)  центр зайнятості, день та час отримання послуги. При бажанні, можна  роздрукувати талон на прийом або відправити це повідомлення на свою електронну адресу або просто запам’ятати робоче місце фахівця та час прийому та прийти у вибраний вами час до центру зайнятості.

Більш детальну інформацію та консультації можливо отримати в найближчому з центрів зайнятості з понеділка по четвер з 8.00-17.00, п’ятниця з 8.00-15.45.

Послуги служби зайнятості безкоштовні.