21 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта порталу Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Одеська обласна служба зайнятості підвела підсумки роботи у 2017 році
 
12.01.2018  |  Відділ інформаційної роботи версія для друку
Одеська обласна служба зайнятості підвела підсумки роботи у 2017 році

Сергій Гаценко11 січня 2017 року директор Одеського обласного центру зайнятості Сергій Гаценко провів нараду з керівниками структурних підрозділів служби зайнятості Одещини.

Основним питанням наради було підведення підсумків діяльності Одеської обласної служби у 2017 році. «2017 рік був насичений подіями. Одеська служба змінюється, удосконалюється, розвивається. Наші досягнення відзначені на всеукраїнському рівні Державною службою зайнятості (Центральним апаратом). Переконаний, він запам’ятається як рік початку великих змін, - зазначив Сергій Гаценко.

У 2017 році Одеською обласною службою зайнятості забезпечено роботою близько 25 тис. осіб, допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності отримали 60 осіб, в громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 8,4 тис. осіб, за направленням центрів зайнятості навчались 7,2 тис. безробітних. Це є результатом системної роботи з шукачами роботи та роботодавцями. Фахівці центрів зайнятості постійно працюють над покращенням своїх професійних якостей, вдосконаленням знань та навичок. Адже це ті чинники, що дозволяють людям, що залишились без роботи, знов відчути свою необхідність суспільству та впевненість в собі.

У 2017 році служба зайнятості впроваджувала у свою роботу нові сучасні сервіси: розпочато надання допомоги щодо працевлаштування за підходом кейс-медежмент, допомога шукачам роботи у складанні відео-резюме, проведення онлайн-співбесід тощо. Основну увагу керівники приділили питанням співпраці з об’єднаними територіальними громадами та налагодженню співпраці з роботодавцями і місцевими органами влади.

Окремою темою обговорення було вирішення шляхів реалізації завдань 2018 року. Цей рік заявлений як рік профорієнтації в Службі зайнятості. Постановою правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття було схвалено Програму державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки. Програма передбачає проведення всіма центрами зайнятості системної профорієнтаційної роботи щодо орієнтації шкільної молоді, учнів та студентів професійно-технічних та вищих начальних закладів, населення об’єднаних територіальних громад на потреби ринку праці України.

Завершуючи нараду директор Одеського обласного центру зайнятості наголосив на необхідності забезпечення виконання усіх зобов’язань перед клієнтами служби зайнятості: «2018 рік має стати періодом розвитку, продовження досягнутого і підкорення нових вершин. Маю упевненість, що ця мета буде досягнута».

 

Нарада 1

 

Публікації у ЗМІ: http://prichernomorie.com.ua/odessa/news/social/2018-01-12/196764.php?scv=7

 

http://trassae95.com/centr/news/2018/01/12/desyatki-tysyach-lyudej-poluchili-rabotu-v-2017-godu-pri-pomocshi-odesskoj-oblastnoj-sluzhby-zanyatosti-43743.html

 

http://www.odessapost.com/category/novosti-odesskiy-tsentr-zanyatosti/

 

http://slovo.odessa.ua/news/24561-podvedenie-itogov-raboty-odesskoy-oblastnoy-sluzhby-zanyatosti-za-2017-god.html

 

http://topnews.odessa.ua/society/2018/01/12/192573.html

 

http://uanews.odessa.ua/society/2018/01/12/151307.html

 

http://volnorez.com.ua/novosti/v-proshlom-godu-nashli-rabotu-25-tysyach-zhitelej-odesskoj-oblasti.html