20 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта порталу Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Переваги служби за контрактом!

Інформаційно-довідковий матеріал щодо прав, пільг, соціальних гарантій та норм забезпечення,встановлених законодавством України для військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей

Основні права, пільги та соціальні гарантії передбачені для військовослужбовців військової служби за контрактом відповідно до таких норм законодавства України »

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом (відеоролік) »

Підпиши контракт зі Збройними Силами України

Високомобільні десантні війська Збройних Сил України запрошують на військову службу за контрактом (відеоролік) »

Контрактна служба

Сили спеціальних операцій Збройних Сил України запрошують на контрактну службу (відеоролік) »

Артилерія ЗСУ запрошує на військову службу за контрактом

Артилерія Збройних Сил України запрошує на військову службу за контрактом (відеоролік) »

День Збройних Сил України
07.12.2017

6 грудня з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, до Миколаївського районного центру зайнятості на семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України завітав заступник військового комісара Миколаївського районного військового комісаріату - майор Павло Богач »

Хто, як не ми
07.12.2017

У Балтському районному центі зайнятості 5 грудня відбувся семінар присвячений Дню Збройних сил України »

ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ - СЛАВА, ГОРДІСТЬ, МІЦЬ КРАЇНИ
07.12.2017

"ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ - СЛАВА, ГОРДІСТЬ, МІЦЬ КРАЇНИ" - ці строки стали лейтмотивом семінару для безробітних з орієнтації на службу в ЗСУ, який було проведено в Кілійському районному центрі зайнятості з нагоди святкування Дня Збройних Сил України. У заході взяв участь заступник районного військового комісару Василь Жур'ян »

До дня Збройних Сил України
06.12.2017

Набір військовослужбовців до лав ЗСУ триває. Заступник військового комісара Стреля Ю.І. розповів присутнім про умови, строки та порядок укладання контракту на військову службу, повідомив перелік посад та військові частини, які потребують контрактників. »

Ярмарок вакансій у Рені
20.11.2017

Під час заходу було також акцентовано, що потенційні кандидати будуть проходити службу у військових частинах без підготовки (перепідготовки) у навчальних центрах і що перевага при здійсненні відбору кандидатів на військову службу в першу чергу буде надаватись фахівцям - механікам, водіям та ін. Також сьогодні у багатьох військових частинах є стала потреба у кухарях. Тому відвідувачам заходу, що мають наміри пройти на контрактну службу, було запропоновано отримати професію кухаря в ЦПТО з подальшим гарантованим працевлаштуванням »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »