25 листопада 2017
На головну Що нового? Карта порталу Державна служба зайнятості Робота в Україні Facebook You Tube
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Новини

Про зайнятість осіб з інвалідністю та учасників АТО на засіданні круглого столу
23.11.2017

Відкриваючи засідання Сергій Гаценко, директор обласного центру зайнятості зазначив, що мета сьогоднішнього заходу - обговорити особливості роботи з особами з числа інвалідів та зміни у законодавстві, обмінятись інформацією про стан та перспективи співпраці кожної із сторін, визначити основні підходи у вирішенні проблем забезпечення належних умов для зайнятості осіб даної категорії »

Живи та працюй в Україні: з початку року роботодавці Одеської області подали більше 33000 вакансій
21.11.2017

Протягом січня-жовтня 2017 року в Одеську обласну службу зайнятості звернулося майже 7 тисяч роботодавців, які подали відомості про понад 33 тисячі вільних вакансій, що значно більше ніж в минулому році. Так, кількість роботодавців, які звернулися до центрів зайнятості збільшилася в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року у 10,3%, а кількість вакансій на 3,3% »

День відкритих дверей у роботодавця
20.11.2017

17 листопада за ініціативи Захарівського районного центру зайнятості відбувся день відкритих дверей на виробництві у приватного підприємця Світлани Косюк. Захід відбувся з нагоди Міжнародного дня жіночого підприємництва, у ньому взяли участь 19 безробітних »

Одеська обласна служба зайнятості допомагає інвалідам знайти роботу
13.11.2017

Протягом січня - жовтня 2017 року на обліку в Одеській обласній службі зайнятості перебувало майже 1000 безробітних осіб з інвалідністю. Третина з них працевлаштовані за направленням центрів зайнятості, 3 особи отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності, більше 170 осіб проходили професійне навчання, після закінчення якого 75% успішно працевлаштовані. Майже 180 осіб брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру »

ІНТЕРАКТИВНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ
09.11.2017

8 листопада в Ізмаїльському міськрайонному центрі зайнятості відбулася інтерактивна презентація від представників банків-учасників Програми розвитку конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва в Одеській області на 2017-2020. Програма розроблена в рамках реалізації Стратегічного плану дій голови ОДА Максима Степанова "Розумний регіон" і спрямована на стимулювання конкурентоздатного бізнесу та підвищення частки продукції з високою доданою вартістю, яка виробляється в Одеській області »

Брифінг директора Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості
06.11.2017

Володимир Олександрович розповів журналістам про можливість швидко, дешево, зручно підтвердити кваліфікаційні навички за професією "кухар" в Одеському ОЦПТО: "Вся інформація, яка стосується підтвердження неформальної освіти (нормативно-правова база, схеми проїзду до центрів, механізм, акти само оцінювання тощо) докладно висвітлено на нашому сайті в рубриці "Профнавчання", підрубриці "Неформальне навчання. Бажаючих чекаємо в центрі зайнятості. Наші фахівці допоможуть, роз'яснять, направлять" »

Рости, накопичувати знання, отримувати практичні навички
26.10.2017

26 жовтня 2017 року Міністр соціальної політики України Андрій Рева відвідав ДНЗ "Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості" »

Отримати послуги служби зайнятості можна в Центрі надання інтегрованих соціальних послуг
24.10.2017

Сьогодні, 24 жовтня, директор Одеського обласного центру зайнятості Сергій Гаценко відвідав Центр надання інтегрованих соціальних послуг, де мав можливість протестувати послуги з питань зайнятості, які адресовані шукачам роботи »

Зустріч директора Одеського обласного центру зайнятості з роботодавцями
24.10.2017

24 жовтня директор Одеського обласного центру зайнятості Сергій Гаценко зустрівся зголовним редактором всеукраїнської інформаційно- аналітичної щомісячної газети Іваном Супруновським та заступником генерального директора по персоналу ТОВ "Промислово-торгова компанія Шабо" Ігорем Бутенко »

Питання зайнятості - актуально про головне
19.10.2017

"Наша задача - змінювати хороше на краще. Нам потрібно наповнити новим змістом, новими направленнями, новими сервісами нашу роботу, наші центри зайнятості. Ми маємо працювати на упередження, а не боротися з безробіттям", - зазначив Сергій Гаценко »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »