25 листопада 2017
На головну Що нового? Карта порталу Державна служба зайнятості Робота в Україні Facebook You Tube
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Регіональна служба зайнятості

Діяльність обласної служби зайнятості

Роботодавці Одеси запропонували 300 актуальних вакансій
24.11.2017

23 листопада в Одеському міському центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій. Ярмарки вакансій поєднують роботодавців, готових запропонувати вакансії та громадян, які шукають роботу або бажають змінити її »

Інформаційна робота із зайнятим населенням
23.11.2017

23 листопада 2017 року фахівці Подільського міськрайонного центру зайнятості провели для співробітників сільських рад перший із запланованих профінформаційних семінарів для зайнятих осіб, котрі можуть підлягати вивільненню при реорганізації. В заході взяли участь представники Любомирської, Гоноратської, Борщівської, Станіславської, Климєнтівської, Великофонтанської, Старокульнянської, Нестоїтської сільських рад »

Жінка на ринку праці Одещини
22.11.2017

Протягом 10 місяців 2017 року 16,7 тис. жінок отримали профорієнтаційні послуги, в тому числі у семінарах за гендерною тематикою прийняло участь 4,3 тис. осіб, 1,7 тис. вирішили опанувати нову професію, актуальну на ринку праці, як результат - 6,0 тис. жінок працевлаштовані »

Я маю право
21.11.2017

У Балтському районному центрі зайнятості відбувся семінар для безробітних. В якому взяли участь: провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Тетяна Власюк та представник Балтського бюро правової допомоги Руслан Москаленко »

Допомога в адаптації переселенців у регіоні
17.11.2017

16 листопада 2017 року відбулася робоча зустріч директора Одеського обласного центру зайнятості Сергія Гаценка та співробітника громадської організації "Десяте квітня" Ольги Ткаченко, керівника проекту з надання допомоги ВПО. Зустріч проходила у рамках договору про співпрацю в контексті захисту прав внутрішньо переміщених осіб »

ВИЇЗНИЙ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД ДЛЯ МОЛОДІ
14.11.2017

Найбільш актуальною для молоді завжди була і залишається проблема вибору професії. З причин незнання правил вибору професії, ситуації на ринку праці, відсутності практичного досвіду, професійної діяльності біля 40% молодих людей обирають професію, яка не відповідає їх інтересам, нахилам та вподобанням. І основна мета зустрічі спеціаліста Біляївського центру зайнятості Наталії Халявіцької зі старшокласниками - інформування школярів щодо стану та перспектив розвитку ринку праці, ознайомлення їх зі світом професій, які користуються попитом, та спектром послуг служби зайнятості »

Взаємодія усіх служб запорука подолання сільського безробіття
13.11.2017

10 листопада 2011 року у Татарбунарському районному центрі зайнятості відбувся круглий стіл: "Взаємодія центру зайнятості з об'єднаними територіальними громадами та сільськими радами в напрямку вирішення проблем зайнятості громадян, особливо соціально-незахищених верств населення, а також неповнолітніх та осіб з обмеженими фізичними можливостями, в тому числі шляхом проведення громадських робіт. Легалізація заробітної плати, як один з факторів наповнення районного бюджету та подолання сільського безробіття" »

Робота з учасниками АТО в Одеській області
10.11.2017

Одним із питань у напрямку адаптації до ринку праці клієнтів служби зайнятості, в т.ч. із зони проведення АТО, є можливість забезпечити надання соціальних послуг у повному обсязі. Це і залучення, за їх згодою, до групових та масових профорієнтаційних заходів, індивідуальні консультації, все, що сприяє соціальній та трудовій адаптації.
Протягом січня - жовтня 2017 року 533 осіб з числа військовослужбовців та учасників АТО взяли участь у різноманітних групових заходах »

Круглий стіл з соціальними партнерами
07.11.2017

Директор Миколаївського районного центру зайнятості Наталія Борш розпочала засідання інформацією про результати співпраці, повідомивши що на обліку з початку року перебувало 755 громадян, працевлаштовано 232, брало участь в тимчасових громадських роботах 149 безробітних. З метою вирішення проблеми зайнятості різних категорій населення особливу увагу служба зайнятості приділяє професійному навчанню,перенавчанню підвищенню кваліфікації. З початку року 98 осіб скористались цією послугою »

Ярмарок вакансій для випускників ОНАХТ
02.11.2017

2 листопада 2017 року представники Одеської обласної служби зайнятості взяли участь у XXVІ Ярмарку вакансій на базі Одеської національної академії харчових технологій, організаторами якої виступили Центр сприяння працевлаштування студентів і випускників та Спілка випускників ОНАХТ за участю Одеської обласної служби зайнятості »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »