20 вересня 2017
На головну Що нового? Карта порталу Державна служба зайнятості Робота в Україні Facebook You Tube
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Огляд ЗМІ

Дедалі більше українців обирають легальну роботу в Польщі
18.09.2017

За даними Управління соціального страхування Польщі (ZUS), чимраз більше польських роботодавців офіційно сплачує внески за працівників з України, а це означає, що наші співвітчизники все частіше обирають саме легальну роботу в Польщі »

Програма "Про тиждень" Южненської ТК "МиГ"
13.09.2017

Дивіться на каналі ютуб Одеського обласного центру зайнятості "Рынок труда Одесса" матеріал за участю директора Южненського міського центру зайнятості Л.В. Щербакової »

У Болграді діє мобільний центр профорієнтації
08.09.2017

Фахівці Болградського районного центру зайнятості використовують в своїй роботі таку форму, як мобільний центр профорієнтації, повідомляє кореспондент "Топора »

Гриневич: У нас проблеми з набором на технічні напрямки і є потреба в них на ринку праці
05.09.2017

На сьогоднішній день Україні потрібні фахівці в таких сферах, як агрономія, лісове господарство, захист і карантин рослин »

НАВЧАННЯ В ОДЕСЬКОМУ ЦЕНТРІ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖСЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ
30.08.2017

Професійне навчання один з видів соціальних послуг, який надає населенню служба зайнятості. Особи без професії проходять профпідготовку, безробітні, які мають професії, але з яких-небудь причин залишилися без роботи, - перепідготовку, тим, кому необхідно підвищити рівень знань і поліпшити свої навички - підвищення кваліфікації (далі - мовою оригіналу) »

Ринок праці: як змінилися кандидати за останні 10 років
28.08.2017

На ринку праці України задіяна приблизно однакова кількість чоловіків та жінок. Водночас сьогодні, як і 10 років тому, чоловіки шукають роботу інтенсивніше. Відсоток представників сильної статі, залучених до процесу пошуку роботи, навіть збільшився на 7%. Однак, як чоловіки, так і жінки, що працюють, роблять внесок у розвиток економіки країни фактично рівною мірою »

Знайти роботу за допомогою професійного навчання
21.08.2017

Організація професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних громадян - один із пріоритетних напрямків діяльності служби зайнятості, що здійснюється на договірній основі за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державною страхування України на випадок безробіття.
Протягом 7 місяців поточного року професійне навчання перенавчання та підвищення кваліфікації за направленням Подільського МРЦЗ проходили 325 осіб, ( міські - 142 особи, сільські -183 особи.), з них, відносяться до соціально уразливих категорій населення на ринку праці 89 осіб »

Рівень безробіття в Україні в липні продовжує знижуватися
17.08.2017

У липні в Держслужбі зайнятості зареєстровано 319,9 тис. безробітних »

Ласкаво просимо в "Одесміськелектротранс"!
15.08.2017

В рамках проекту "Підприємства Одеси" КП "Одесміськелектротранс" спільно з Одеським міським центром зайнятості організували прес-тур. Журналісти побували на найстарішому підприємстві міста, ознайомилися c роботою КП "Одесміськелектротранс", підготовкою фахівців та здійснили подорож на ретро-трамваї за маршрутом Старосенная площа - ЦПКіВ ім. Т. Г. Шевченка - Аркадія (далі - мовою оригіналу) »

Як трудова міграція вплинула на український ринок праці
14.08.2017

Дефіцит кадрів в Україні спостерігають останні два роки. Він пов'язаний з трудовою міграцією за кордон »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »