25 листопада 2017
На головну Що нового? Карта порталу Державна служба зайнятості Робота в Україні Facebook You Tube
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Регіональна служба зайнятості

Центри зайнятості Одещини інформують

Підприємства Одещини: ТОВ "Кононівський елеватор"
24.11.2017

23 листопада 2017 року, в рамках прес-туру, працівники Ананьївського районного центру зайнятості відвідали підприємство ТОВ "Кононівський елеватор". Цей захід було проведено з метою демонстрації виробничих потужностей підприємства, його конкурентоспроможності.
Під час екскурсії по території ТОВ "Кононівський елеватор", керівник товариства Силін Віталій Миколайович, окрім ознайомлення з виробничими потужностями, організував для фахівців центру зайнятості зустріч з працівниками, які працевлаштувалися на це підприємство за направленням центру зайнятості безпосередньо на їх робочих місцях »

Управлінню потрібно вчитися
23.11.2017

22 листопада фахівці Одеського міського центру зайнятості навчалися найактуальнішим технологіям, в тому числі і HR-практикам рекрутингу. Під час заходу своїм досвідом ділилася директор Рекрутингової агенції Key People Надія Савченко.
Ідея заходу, орієнтованого на фахівців з питань зайнятості відділів взаємодії з роботодавцями, організації працевлаштування населення, вивчення основ та активної підтримки безробітних, методів та принципів рекрутингу, обговорення поширених помилок та злободенних проблем, розвиток професіоналізму і вдосконалення сервісу »

Майстер-клас від рятувальників
23.11.2017

Під час проведення майстер-класу представники кадрової служби Спеціального центру швидкого реагування державної служби України з надзвичайних ситуацій розповіли учням про історію створення даної установи, її призначення, посади, професії, спеціальності, довели інформацію про навчальні заклади які є у сфері рятувальної служби та умови вступу до них. В контексті співпраці з Ананьївським районним центром зайнятості, фахівцями центру швидкого реагування, зокрема, зазначено про плідні, взаємовигідні стосунки з службою зайнятості району, щодо оперативного заповнення вакансій рятувальника, охоронця, електрогазозварника, водія, тракториста, та інші »

ПІДПРЄМСТВА ОДЕЩИНИ: ТОВ "УКРРІД"
21.11.2017

Вже багато років існує плідна співпраця між Кілійським районним центром зайнятості та підприємствами м. Вилкового, які здійснюють заготівлю та переробку очерету: ТОВ "УКРРІД", ТОВ "ЄКОСЕРВІС", ТОВ "ДОМ". Виробничий цикл цих підприємств досить специфічний »

Мобільний центр зайнятості як сучасна форма взаємодії з населенням
17.11.2017

З метою забезпечення належної інформаційно-роз'яснювальної роботи з громадянами у сільській місцевості, фахівці Подільського міськрайонного центру зайнятості ефективно використовують сучасні засоби - мобільні центри зайнятості. Це сучасна форма взаємодії базового центру зайнятості з населенням для оперативного та доступного інформування про соціальні послуги державної служби зайнятості.
Протягом 2017 року фахівці Подільського міськрайонного центру зайнятості зробили 5 виїзних акцій мобільного центру зайнятості в села району на базі селищних рад., які відвідали близько 600 сільських мешканців »

Права жінок гарантовані Конституцією і законами України
14.11.2017

14 листопада поточного року у Ананьївському районному центрі зайнятості відбувся семінар "Жінка на ринку праці" »

ВДАЛИЙ ВИБІР ПРОФЕСІЇ - ЗАПОРУКА УСПІХУ
13.11.2017

У житті кожної людини наступає період, коли треба визначитись із вибором майбутньої професії. Обираючи її, важливо не помилитися. 9 листопада в районному будинку культури Іванівський районний центр зайнятості проводив зустріч учнів 9-11 класів району із представниками вищих учбових закладів м. Одеси »

Презентація роботодавця у Рені
10.11.2017

Якісний підбір персоналу - важлива складова успіху діяльності будь-якого підприємства. Тому допомога у вирішенні кадрових питань роботодавців є одним з пріоритетних напрямків роботи Ренійського районному центрі зайнятості сьогодні. »

КОРИСНА СПІВПРАЦЯ
09.11.2017

У Подільському міськрайонному центрі зайнятості 9 листопада поточного року відбувся інформаційний семінар для безробітних старше 45 років, які перебувають на обліку за темою: "Зміни в пенсійному законодавстві". На заході були присутні понад 30 осіб старше 45 років, які перебувають на обліку »

ВІДТВОРЕННЯ ЖИТТЄВИХ СИТУАЦІЙ, ЯК КРОК ДО МОДИФІКАЦІЇ ПОВЕДІНКИ
07.11.2017

7 листопада 2017 року в Ізмаїльському міськрайонному центрі зайнятості відбулася цікава подія. Завдяки співпраці центру зайнятості з благодійним фондом "Карітас Одеса УГКЦ" після інформаційного семінару безробітні передивилися та прийняли безпосередню участь в міні-виставах форум-театру. Якщо раніше відвідувачі інформацію в службі зайнятості засвоювали через звичайне спілкування чи відео-перегляд або аудіо-прослуховування, то сьогодні самий звичайний театр розгорнув для глядачів-учасників ситуаційні конфліктні вистави-епізоди зі звичайного життя »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »