18 серпня 2017
На головну Що нового? Карта порталу Державна служба зайнятості Робота в Україні Facebook You Tube
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Новини

Робочий візит на ТОВ "БІІР Україна"
16.08.2017

15 серпня керівник Одеського міського центру зайнятості та заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко відвідали з робочим візитом ТОВ "БІІР Україна". Керівник компанії Дінара Акжигітова наголосила: "Ми складаємося з багатопрофільної команди інженерів, менеджерів програм та дизайнерів, які працюють разом як одна потужна та дуже гнучка одиниця. Давайте працювати разом для досягнення наших цілей. Люди є нашим найсильнішим активом" »

Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці. Можливості працевлаштування в Ізраїлі
16.08.2017

16 серпня в Одеському міському центрі зайнятості пройшов семінар для безробітних "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці. Можливості працевлаштування в Ізраїлі" »

У Южному стартував тренінг за участі Міжнародної організації міграції "Соціальна згуртованість, мобілізація внутрішньо переміщених осіб"
14.08.2017

14 серпня 2017 року у м. Южне за участі Южненського міського центру зайнятості. в рамках проекту "Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні", стартував трьохденний тренінг "Соціальна згуртованість, мобілізація внутрішньо переміщених осіб". У тренінгу брали участь близько 30 внутрішньо переміщених осіб, що проживають у місті Южному, у тому числі шукачі роботи та безробітні »

Прикордонники шукають кадри
11.08.2017

11 серпня 2017 року, відбувся ярмарок вакансій для безробітних, які перебувають на обліку, за участю представників Білгород-Дністровського прикордонного загону »

Служба зайнятості шукає нові підходи у вирішені складних питань у сфері зайнятості
09.08.2017

Опрацювання нових підходів сприяння працевлаштуванню вразливих на ринку праці категорій населення та жінок, розроблених Державною службою зайнятості в рамках проекту, відбувається в базових центрах зайнятості Одеської. Вінницької, Донецької, Харківської, Полтавської, Житомирської та Львівської областей. Спеціалісти цих центрів запрошені в Одесу для обговорення середньострокових результатів апробації проекту »

Військова служба за контрактом: найважливіше про вимоги, пільги та вакансії
04.08.2017

3 серпня 2017 року в Южненському міському центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на Службу в Збройних Силах України: "Військова служба за контрактом: найважливіше про вимоги, пільги та вакансії" »

Про актуальні питання зайнятості на апаратній нараді
01.08.2017

Про підсумки роботи Роздільнянського районного центру зайнятості за І півріччя 2017 року на черговій апаратній нараді при райдержадміністрації доповідала директор Роздільнянського районного центру зайнятості Олена Кукішева »

Співпраця Балтського районного центру зайнятості з Подільським прикордонним загоном
31.07.2017

31 липня 2017 року, в приміщенні Балтського районного центру зайнятості, за участю представників Подільського прикордонного загону, відбувся семінар для зареєстрованих безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості »

Допомога в укомплектуванні кадрами
27.07.2017

Директор Одеського обласного центру зайнятості Сергій Гаценко та представник компанії "Фарм Драйв" Неллі Бабаян обговорили питання щодо оперативного укомплектування кадрами мережі аптек "Будем вместе здоровы" »

Ярмарок вакансій в Одеському міському центрі зайнятості
26.07.2017

Одеський міський центр зайнятості презентував шукачам роботи 25 державних і приватних компаній, які потребують укомплектування понад 700 "гарячих" вакансій »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »