18 жовтня 2017
На головну Що нового? Карта порталу Державна служба зайнятості Робота в Україні Facebook You Tube
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Огляд ЗМІ

Міносвіти: 100 мільйонів можуть виділити на центри профтехосвіти в наступному році
12.10.2017

Міністерство освіти і науки внесло пропозицію до Кабміну, яка була підтримана, про закладення 100 мільйонів у проект держбюджету-2018 для створення і розвитку центрів профтехосвіти в усіх областях »

ЧЕРГОВА ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ: ЯК ВОНА ПРОЙШЛА?
09.10.2017

Забігаючи наперед, відзначимо: ярмарок відвідало близько 40 безробітних, п'ятьом з яких були видані направлення на працевлаштування, з трьома проведено співбесіду, п'ять осіб направлені на тимчасові роботи, а з двома роботодавцями досягнуто домовленості про організацію стажування безробітних з подальшим їх працевлаштуванням (далі - мовою оригіналу) »

Робочий візит Валерія Ярошенка в Одесу
06.10.2017

5 жовтня 2017 року в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко з робочим візитом відвідав Одеську область ( далі - мовою оригіналу) »

В Україні оживає ринок праці
04.10.2017

На одне місце при працевлаштуванні претендують в середньому чотири людини.
В Україні 2017 року спостерігається зростання попиту на робочу силу і збільшення числа вакансій. Однак в останні місяці темпи зростання сповільнилися »

РИНОК ПРАЦІ: ЯКА СИТУАЦІЯ ТУТ НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ?
02.10.2017

Будь-який ринок праці показує рівень економіки даного регіону. На жаль, статистика не завжди показує реальне становище справ, пов'язаних з підйомом або спадом економіки. А головним барометром в цьому є рівень заробітної плати, пенсії та інші матеріальні виплати населенню. Тільки в цьому випадку дається об'єктивне обґрунтування стану справ в економіці »

В Арцизі на ярмарку вакансій запрошували до держслужби
26.09.2017

25 вересня 2017 в Арцизькому районному центрі зайнятості був проведений міні-ярмарок вакансій, повідомляють в прес-службі Арцизької РДА »

Дедалі більше українців обирають легальну роботу в Польщі
18.09.2017

За даними Управління соціального страхування Польщі (ZUS), чимраз більше польських роботодавців офіційно сплачує внески за працівників з України, а це означає, що наші співвітчизники все частіше обирають саме легальну роботу в Польщі »

Програма "Про тиждень" Южненської ТК "МиГ"
13.09.2017

Дивіться на каналі ютуб Одеського обласного центру зайнятості "Рынок труда Одесса" матеріал за участю директора Южненського міського центру зайнятості Л.В. Щербакової »

У Болграді діє мобільний центр профорієнтації
08.09.2017

Фахівці Болградського районного центру зайнятості використовують в своїй роботі таку форму, як мобільний центр профорієнтації, повідомляє кореспондент "Топора »

Гриневич: У нас проблеми з набором на технічні напрямки і є потреба в них на ринку праці
05.09.2017

На сьогоднішній день Україні потрібні фахівці в таких сферах, як агрономія, лісове господарство, захист і карантин рослин »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »