23 листопада 2017
На головну Що нового? Карта порталу Державна служба зайнятості Робота в Україні Facebook You Tube
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Регіональна служба зайнятості

Центри зайнятості Одещини інформують

Управлінню потрібно вчитися
23.11.2017

22 листопада фахівці Одеського міського центру зайнятості навчалися найактуальнішим технологіям, в тому числі і HR-практикам рекрутингу. Під час заходу своїм досвідом ділилася директор Рекрутингової агенції Key People Надія Савченко.
Ідея заходу, орієнтованого на фахівців з питань зайнятості відділів взаємодії з роботодавцями, організації працевлаштування населення, вивчення основ та активної підтримки безробітних, методів та принципів рекрутингу, обговорення поширених помилок та злободенних проблем, розвиток професіоналізму і вдосконалення сервісу »

Майстер-клас від рятувальників
23.11.2017

Під час проведення майстер-класу представники кадрової служби Спеціального центру швидкого реагування державної служби України з надзвичайних ситуацій розповіли учням про історію створення даної установи, її призначення, посади, професії, спеціальності, довели інформацію про навчальні заклади які є у сфері рятувальної служби та умови вступу до них. В контексті співпраці з Ананьївським районним центром зайнятості, фахівцями центру швидкого реагування, зокрема, зазначено про плідні, взаємовигідні стосунки з службою зайнятості району, щодо оперативного заповнення вакансій рятувальника, охоронця, електрогазозварника, водія, тракториста, та інші »

ПІДПРЄМСТВА ОДЕЩИНИ: ТОВ "УКРРІД"
21.11.2017

Вже багато років існує плідна співпраця між Кілійським районним центром зайнятості та підприємствами м. Вилкового, які здійснюють заготівлю та переробку очерету: ТОВ "УКРРІД", ТОВ "ЄКОСЕРВІС", ТОВ "ДОМ". Виробничий цикл цих підприємств досить специфічний »

Мобільний центр зайнятості як сучасна форма взаємодії з населенням
17.11.2017

З метою забезпечення належної інформаційно-роз'яснювальної роботи з громадянами у сільській місцевості, фахівці Подільського міськрайонного центру зайнятості ефективно використовують сучасні засоби - мобільні центри зайнятості. Це сучасна форма взаємодії базового центру зайнятості з населенням для оперативного та доступного інформування про соціальні послуги державної служби зайнятості.
Протягом 2017 року фахівці Подільського міськрайонного центру зайнятості зробили 5 виїзних акцій мобільного центру зайнятості в села району на базі селищних рад., які відвідали близько 600 сільських мешканців »

Права жінок гарантовані Конституцією і законами України
14.11.2017

14 листопада поточного року у Ананьївському районному центрі зайнятості відбувся семінар "Жінка на ринку праці" »

ВДАЛИЙ ВИБІР ПРОФЕСІЇ - ЗАПОРУКА УСПІХУ
13.11.2017

У житті кожної людини наступає період, коли треба визначитись із вибором майбутньої професії. Обираючи її, важливо не помилитися. 9 листопада в районному будинку культури Іванівський районний центр зайнятості проводив зустріч учнів 9-11 класів району із представниками вищих учбових закладів м. Одеси »

Презентація роботодавця у Рені
10.11.2017

Якісний підбір персоналу - важлива складова успіху діяльності будь-якого підприємства. Тому допомога у вирішенні кадрових питань роботодавців є одним з пріоритетних напрямків роботи Ренійського районному центрі зайнятості сьогодні. »

КОРИСНА СПІВПРАЦЯ
09.11.2017

У Подільському міськрайонному центрі зайнятості 9 листопада поточного року відбувся інформаційний семінар для безробітних старше 45 років, які перебувають на обліку за темою: "Зміни в пенсійному законодавстві". На заході були присутні понад 30 осіб старше 45 років, які перебувають на обліку »

ВІДТВОРЕННЯ ЖИТТЄВИХ СИТУАЦІЙ, ЯК КРОК ДО МОДИФІКАЦІЇ ПОВЕДІНКИ
07.11.2017

7 листопада 2017 року в Ізмаїльському міськрайонному центрі зайнятості відбулася цікава подія. Завдяки співпраці центру зайнятості з благодійним фондом "Карітас Одеса УГКЦ" після інформаційного семінару безробітні передивилися та прийняли безпосередню участь в міні-виставах форум-театру. Якщо раніше відвідувачі інформацію в службі зайнятості засвоювали через звичайне спілкування чи відео-перегляд або аудіо-прослуховування, то сьогодні самий звичайний театр розгорнув для глядачів-учасників ситуаційні конфліктні вистави-епізоди зі звичайного життя »

Участь представників Одеського міського центру зайнятості на Ярмарках вакансій вищих навчальних закладах Одеси
06.11.2017

Фахівці Одеського міського центру зайнятості в ході роботи ярмарків консультували щодо перспектив працевлаштування, послуг служби зайнятості, представили актуальні вакансії ринку праці Одещини для молоді, провели профдіагностичне тестування за методиками Клімова, Голланда, інформували про призначення сайтів "Моя кар'єра" та "Магеллано-Університет", а також, ознайомили студентську молодь з принципами та правилами складання резюме »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »