25 вересня 2017
На головну Що нового? Карта порталу Державна служба зайнятості Робота в Україні Facebook You Tube
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Переваги служби за контрактом!

Інформаційно-довідковий матеріал щодо прав, пільг, соціальних гарантій та норм забезпечення,встановлених законодавством України для військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей

Основні права, пільги та соціальні гарантії передбачені для військовослужбовців військової служби за контрактом відповідно до таких норм законодавства України »

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом (відеоролік) »

Підпиши контракт зі Збройними Силами України

Високомобільні десантні війська Збройних Сил України запрошують на військову службу за контрактом (відеоролік) »

Контрактна служба

Сили спеціальних операцій Збройних Сил України запрошують на контрактну службу (відеоролік) »

Артилерія ЗСУ запрошує на військову службу за контрактом

Артилерія Збройних Сил України запрошує на військову службу за контрактом (відеоролік) »

Бути прикордонником - почесно та відповідально
30.08.2017

29 серпня 2017 року, відбувся профінформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України і зокрема у прикордонних військах за участю заступника начальника ВПС "Чорна" по роботі з персоналом - лейтенанта Павла Пройчева. Павло Іванович довів до відома присутніх про потребу ВПС "Чорна" у таких кадрах, як водії, кухарі, зв'язківці »

Зустріч з прикордонниками
18.08.2017

Під час зустрічі були обговорені напрямки роботи щодо оперативного укомплектування персоналом вакантних посад у наближених до м. Теплодар та м. Білявка прикордонних зонах: інспектор прикордонної служби, дільничний інспектор прикордонної служби, кінолог, водій, моторист, рульовий, зв'язківець, оператор, фельдшер, кухар, діловод, черговий підрозділу, технік »

Допомога у підбору кадрів
14.08.2017

10 серпня 2017 року в. о. директора Татарбунарського РЦЗ Олена Мошу провела робочу зустріч з начальником відділу прикордонної служби "Приморське" Павлом Панчук та заступником начальника відділу Олександром Безкостюком »

Військова служба за контрактом: найважливіше про вимоги, пільги та вакансії
03.08.2017

2 серпня 2017 року у Подільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар із загальних питань зайнятості населення, на який був запрошений представник Окремого Регіонального Центру комплектування Державної прикордонної служби Сергій Лавриненко »

НАБІР КАНДИДАТІВ НА СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ
01.08.2017

ДЕРЖАВНА ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПІВДЕННЕ РЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ПРОВОДИТЬ НАБІР КАНДИДАТІВ НА СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »