21 листопада 2017
На головну Що нового? Карта порталу Державна служба зайнятості Робота в Україні Facebook You Tube
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Регіональна служба зайнятості

Діяльність обласної служби зайнятості

Допомога в адаптації переселенців у регіоні
17.11.2017

16 листопада 2017 року відбулася робоча зустріч директора Одеського обласного центру зайнятості Сергія Гаценка та співробітника громадської організації "Десяте квітня" Ольги Ткаченко, керівника проекту з надання допомоги ВПО. Зустріч проходила у рамках договору про співпрацю в контексті захисту прав внутрішньо переміщених осіб »

ВИЇЗНИЙ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД ДЛЯ МОЛОДІ
14.11.2017

Найбільш актуальною для молоді завжди була і залишається проблема вибору професії. З причин незнання правил вибору професії, ситуації на ринку праці, відсутності практичного досвіду, професійної діяльності біля 40% молодих людей обирають професію, яка не відповідає їх інтересам, нахилам та вподобанням. І основна мета зустрічі спеціаліста Біляївського центру зайнятості Наталії Халявіцької зі старшокласниками - інформування школярів щодо стану та перспектив розвитку ринку праці, ознайомлення їх зі світом професій, які користуються попитом, та спектром послуг служби зайнятості »

Взаємодія усіх служб запорука подолання сільського безробіття
13.11.2017

10 листопада 2011 року у Татарбунарському районному центрі зайнятості відбувся круглий стіл: "Взаємодія центру зайнятості з об'єднаними територіальними громадами та сільськими радами в напрямку вирішення проблем зайнятості громадян, особливо соціально-незахищених верств населення, а також неповнолітніх та осіб з обмеженими фізичними можливостями, в тому числі шляхом проведення громадських робіт. Легалізація заробітної плати, як один з факторів наповнення районного бюджету та подолання сільського безробіття" »

Робота з учасниками АТО в Одеській області
10.11.2017

Одним із питань у напрямку адаптації до ринку праці клієнтів служби зайнятості, в т.ч. із зони проведення АТО, є можливість забезпечити надання соціальних послуг у повному обсязі. Це і залучення, за їх згодою, до групових та масових профорієнтаційних заходів, індивідуальні консультації, все, що сприяє соціальній та трудовій адаптації.
Протягом січня - жовтня 2017 року 533 осіб з числа військовослужбовців та учасників АТО взяли участь у різноманітних групових заходах »

Круглий стіл з соціальними партнерами
07.11.2017

Директор Миколаївського районного центру зайнятості Наталія Борш розпочала засідання інформацією про результати співпраці, повідомивши що на обліку з початку року перебувало 755 громадян, працевлаштовано 232, брало участь в тимчасових громадських роботах 149 безробітних. З метою вирішення проблеми зайнятості різних категорій населення особливу увагу служба зайнятості приділяє професійному навчанню,перенавчанню підвищенню кваліфікації. З початку року 98 осіб скористались цією послугою »

Ярмарок вакансій для випускників ОНАХТ
02.11.2017

2 листопада 2017 року представники Одеської обласної служби зайнятості взяли участь у XXVІ Ярмарку вакансій на базі Одеської національної академії харчових технологій, організаторами якої виступили Центр сприяння працевлаштування студентів і випускників та Спілка випускників ОНАХТ за участю Одеської обласної служби зайнятості »

Робота повинна бути легальною
01.11.2017

31 жовтня 2017 року у Березівському районному центрі зайнятості відбувся профінформаційний захід "Легальна зайнятість". До участі в заході долучився головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, Оксана Міхно »

Обласний День профорієнтації "Профорієнтаційний майстер-клас - Місто майстрів"
30.10.2017

26-27 жовтня Одеською обласною службою зайнятості організовано проведення обласного Дня профорієнтації "Профорієнтаційний майстер-клас - Місто майстрів" для школярів, які бажають познайомитися з актуальними професіями Одещини, роботодавцями, навчальними закладами та державним навчальним закладом "Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості" »

Обласний День профорієнтації "Профорієнтаційний майстер-клас- Місто майстрів"
26.10.2017

Відкрив обласний День профорієнтації "Профорієнтаційний майстер-клас- Місто майстрів" в.о. директора Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко, який зазначив: "Одеса - перлинка нашої держави. Вам дуже пощастило жити саме в цьому місті. Бажаю вам сьогодні, певною мірою, доторкнутись до професій, які представлять вам фахівці служби зайнятості. Всі ми народжуємось різними. Зараз ви можете не розуміти ким саме ви бажаєте бути в майбутньому. Але я дуже хочу, щоб ви реально дивились на свої можливості та обрали ту професію, яка найбільше буде вам підходити в житті" »

Професіографічна екскурсія до Болградського відділу Ізмаїльського прикордонного загону
26.10.2017

25 жовтня 2017 Болградським районним центром зайнятості було організовано професіографічну екскурсію учнів 11-х класів загальноосвітньої школи №2 у Державну прикордонну службу. В заході взяло участь 40 осіб »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »