22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта порталу Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук



Головна » Регіональна служба зайнятості

Діяльність обласної служби зайнятості

Працюємо з молоддю - забезпечимо державу кадрами
16.01.2018

В профорієнтаційних заходах, що були організовані Одеською обласною службою зайнятості у 2017 році, приймали участь 74,3 тис. учнів ЗОНЗ. Для учнівської молоді проведено 285 профорієнтаційних уроків, 217 Днів відкритих дверей центру зайнятості, 77 презентацій та днів відкритих дверей навчальних закладів, 216 інтерактивних змагально-мотиваційних заходів для молоді, 117 професіографічних екскурсії на підприємства, 47 Ярмарок кар'єри та професій »

Співпраця з роботодавцями та соціальними партнерами
11.01.2018

11 січня в Ренійському районному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців. У семінарі взяли участь керівники та бухгалтери підприємств, організацій, установ міста та району, соціальні партнери »

Підписання угоди про співпрацю
11.01.2018

9 січня 2018 року в.о. директора Подільського міськрайонного центру зайнятості Світлана Муратова зустрілась з начальником Подільського міськрайонного відділу з питань пробації, майором внутрішньої служби І. Бешлегою та його заступником, майором внутрішньої служби Н. Пасаїта »

Із безробітного - в підприємці
28.12.2017

За одинадцять місяців 2017 року за сприяння Одеської служби зайнятості організували власну справу як суб'єкти підприємницької діяльності 57 осіб »

По всій Україні розпочала роботу "гаряча лінія" державної служби зайнятості
22.12.2017

Відтепер, всі питання, стосовно реєстрації в центрах зайнятості, надання послуг роботодавцям та інші консультації, можна отримати за єдиним безкоштовним номером 0 800 50 99 66 »

Одеська обласна служба зайнятості: 11 місяців роботи
20.12.2017

У січні-листопаді 2017 року послуги Одеської державної служби зайнятості з пошуку роботи отримували 36,9 тис. зареєстрованих безробітних.
Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння державної служби зайнятості, зросла на 1 тисячу або 5% та становила 23,8 тис. осіб »

Розвиток лідерських якостей за підтримки Програми "U-LEAD з Європою"
15.12.2017

11-13 грудня, в Одесі відбулось перше навчання в рамках Проекту "Підвищення знань та навичок у сфері лідерства та місцевого розвитку", що реалізовується Українською асоціацію районних та обласних рад за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" »

Молодіжна конференція "Tourism_Stud_Camp"
13.12.2017

Директор Одеського обласного центру зайнятості Сергій Гаценко зазначив: "Сьогодні ми запросили студентів, які закінчують вузи, а значить їм найближчим часом буде потрібна робота. Для того, щоб не було розбіжності між тим, яких фахівців чекає бізнес і тим, які очіквання у студентів, ми пропонуємо послуги служби зайнятості і орієнтуємо молодь на працевлаштування "тут і зараз". Символічним є те, що захід проходить в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Цей навчальний заклад готує фахівців у сфері готельного бізнесу та сфері обслуговування - кухарів, покоївок, адміністраторів..." »

Легальна зайнятість: популярно про актуальне
12.12.2017

Директор центру зайнятості Людмила Щербакова зазначила, що існування "тіньового" працевлаштування - це важливий недолік в нашому суспільстві. На жаль, трудові відносини між працівниками та роботодавцями не завжди відповідають нормам та вимогам чинного законодавства: іноді працівники не оформлені на роботу офіційно, працюють без оформлення трудового договору »

Семінар з роботодавцями у Рені
08.12.2017

Соціальне партнерство служби зайнятості та роботодавців - перспективний шлях вирішення проблемних питань зайнятості жителів Ренійського району. Ця думка стала головною тезою семінару з роботодавцями, що відбувся сьогодні у Ренійському районному центрі зайнятості. В семінарі взяли участь представники центру зайнятості та керівники і бухгалтери підприємств міста та району »



Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »