19 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта порталу Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Корисно шукачам роботи

Актуальні вакансії

Перелік актуальних вакансій з наданням житла по Одеській області станом на 12.01.2018 »

Закон України "Про зайнятість населення"

Цей Закон визначає правові, економічні та організаційні засади реалізації державної політики у сфері зайнятості населення, гарантії держави щодо захисту прав громадян на працю та реалізації їхніх прав на соціальний захист від безробіття »

ПАМ'ЯТКА ОСОБІ, ЯКА НЕ ДОСЯГЛА 18 РОКІВ, ПРИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ НА РОБОТУ

Неповнолітні, тобто особи, що не досягли вісімнадцяти років, у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх, а в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці користуються пільгами, встановленими законодавством України »

Пам’ятка

У центрах зайнятості Вам допоможуть:
- знайти роботу - тимчасову або постійну;
- започаткувати власну справу;
- взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру;
- пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію;
- отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття. »

Шукачам роботи про зміни у пенсійному законодавстві
17.01.2018

16 січня 2018 року відбувся профінформаційний захід для осіб старше 45 років, що знаходяться на обліку в Чорноморському міському центру зайнятості за участю начальника відділу єдиного вікна Чорноморського об'єднаного управляння Пенсійного Фонду України Одеської області Юлії Мазур на тему: "Пенсійне забезпечення. Основні засади пенсійної реформи" »

Служба зайнятості - за легальну зайнятість та протидію торгівлі людьми
16.01.2018

У 2017 році проведено понад 0,3 тис. відповідних семінарів для 4,0 тис. осіб. До проведення семінарів залучаються громадські організації, як то Благодійний Фонд "Карітас Одеса УГКЦ", ГО "Віра. Надія. Любов" та ін. »

Жінка у сучасному суспільстві
16.01.2018

Протягом 2017 року обласною службою зайнятості проведено 0,3 тис. семінарів "Жінка на ринку праці" для 3,1 тис. учасників, 0,3 тис. семінарів з гендерних питань для 2,9 тис. учасників. Результатом стало працевлаштування понад 30% жінок-учасників семінарів. Безробітні жінки залучаються до роботи клубів. З метою удосконалення інформаційного забезпечення клієнтів служби зайнятості з даного напряму, в базових центрах зайнятості створено гендерні куточки »

Як знайти роботу після зміни професії: поради експертів
11.01.2018

Спалювати мости і звільнятися з набридлої роботи, і лише після цього шукати нову - не дуже успішна стратегія. Хоча б тому, що ви сидітимете без грошей, доки шукатимете себе і знову працевлаштуєтеся, - кажуть експерти.
Роботу треба міняти розважливо і вдумливо. Визначитись із перевагами, недоліками старої та з побажаннями до майбутньої роботи »

ТОП - 10 актуальних вакансій
10.01.2018

Станом на 10 січня 2018 року кількість актуальних вакансій по Одеській області складає 2 590 од., в тому числі 1 536 вакансії по м. Одеса »

Є вакансія!
05.01.2018

ТОВ "ОДЕСЬКИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД №1" запрошує на роботу: - секретаря керівника (організації, підприємства, установи) »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »