23 вересня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна

Що нового
Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості Полтавщини з 25 по 29 вересня 2017 року
22.09.2017
Презентація професії. Приклад майбутньому поколінню
21.09.2017

17 вересня в Україні святкують день рятівника. Традиційно, з нагоди святкування цього свята служба зайнятості організовує для дітей шкільного віку профорієнтаційний захід. Фахівець з профорієнтації Великобагачанського районного центру зайнятості розповіла учням про службу зайнятості, зупинилася на питанні професійного самовизначення, адже одним із найважливіших кроків у житті - є вибір професії.  »

Вивчаємо трудове законодавство
21.09.2017

20 вересня 2017 року в Кобеляцькому районному центрі зайнятості для безробітних, які перебувають на обліку, відбувся черговий семінар за участю керівника Кобеляцького бюро правової допомоги Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Бобрищевою Ілоною Русланівною. Темою заняття було обговорення поняття, умов укладання, строків і видів трудових договорів »

Запобігти! Врятувати! Допомогти!
21.09.2017

Під таким гаслом 19 вересня 2017 року пройшла "Зустріч з професією", проведена працівниками МНС з учнями опорного закладу Яреськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Ф.П.Борідька Шишацької районної ради, організована Шишацьким районним центром зайнятості »

Зустріч із професією "рятівник". Профорієнтаційний захід в Оржицькій загальноосвітній школі
21.09.2017

Оржицьким районним центром зайнятості, за сприяння Оржицького відділення ДСНС України в Полтавській області та органів влади, в рамках відзначення Дня рятувальника, 14 вересня 2017 року в Оржицькій загальноосвітній школі проведено спортивно-інформаційний груповий захід "Зустріч з професією" »

Професія "рятівник". Профорієнтаційний захід для учнівської молоді
21.09.2017

День рятівника відзначається щороку, згідно з Указом Президента від 12 вересня 2008 року. Це професійне свято не тільки працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, але його відмічають також громадяни, які внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей  »

Фахівці з профорієнтації готові допомогти майбутнім випускникам
20.09.2017

18 вересня 2017 року в актовій залі опорного закладу "Шишацька спеціалізована школа імені В.І.Вернадського" Шишацької селищної ради проведено групову консультацію для 37 учнів з двох дев'ятих, двох десятих та одинадцятого класів »

Зустріч з представником 148-ї окремого гаубично-самохідного артилерійського дивізіону Збройних Сил України
20.09.2017

20 вересня 2017 року у приміщенні Диканьської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості проведено профорієнтаційний семінар "Оволодій новою професією" »

Професія "рятівник" - благородна справа
20.09.2017

18 вересня 2017 року в Хорольській гімназії пройшов профорієнтаційний захід для учнівської молоді "Зустріч із професією", в рамках відзначення Дня рятівника. На таких заходах учні більше дізнаються про сучасні професії, сприяють усвідомленому прийняттю рішень щодо свого професійного майбутнього »

Профорієнтаційний захід для учнівської молоді
20.09.2017

В рамках святкування Дня рятівника, Новосанжарською районною філією Полтавського обласного центру зайнятості організована профорієнтаційна зустріч для учнів 10-х класів Новосанжарського навчально-виховного комплексу з представниками Новосанжарського районного відділу головного управління МНС України в Полтавській області »

Захід в Устимівській загальноосвітній школі
20.09.2017

Для рятівників не існує ані свят, ані вихідних, адже щогодини вони знаходяться напоготові, аби вчасно опинитися там, де потрібна їх допомога, професіоналізм та витримка. В рамках проведення Дня рятівника, 15 вересня 2017 року Семенівський районний центр зайнятості долучився до проведення акції "Врятувати. Запобігти. Допомогти". Захід проводився в Устимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  »

Зустріч з професією
20.09.2017

12 вересня 2017 року, в рамках святкування Дня рятівника, для учнів Лобачівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, рятівники 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Решетилівка провели громадську акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти!" »

Герої щодня
20.09.2017

17 вересня люди з героїчною професією відзначають своє професійне свято - День рятівника. У зв'язку з цим, класні керівники 9-х класів середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 5 (з поглибленим вивченням предметів природно-математичного циклу) Імені Л.І.Бугаєвської Шуть Наталія Павлівна та Скрипник Світлана Михайлівна, за участю заступника директора Горішньоплавнівської міської філії Полтавського обласного центру зайнятості Власенко Світлани Миколаївни, організували та провели для учнівської молоді школи профорієнтаційний урок (семінар) »

День рятівника
20.09.2017

У рамках святкування Дня рятівника, який в Україні традиційно відзначають 17 вересня, в стінах Гребінківської загальноосвітньої школи №1, 15 вересня 2017 року, відбувся профінформаційний захід для учнівської молоді "Зустріч із професією" »

Захід до дня рятівника
20.09.2017

Напередодні професійного свята працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань цивільного захисту - Дня рятівника, 15 вересня 2017 року відбувся профорієнтаційний захід для учнівської молоді Диканської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - "Зустріч з професією" »

На варті життя
20.09.2017

Як відомо, у світі чимало професій, але не кожна з них має на меті порятунок людського життя, натомість, ризикуючи власним. 17 вересня в Україні своє професійне свято, День рятівника, відзначають люди цієї героїчної професії. Службовий обов'язок кожного з них - вчасно приходити на допомогу тим, хто потрапив у біду. З цієї нагоди, фахівцями Глобинського районного центру зайнятості організовано та проведено спортивно-профорієнтаційний захід "Зустріч із професією", на який було запрошено команду рятівників Глобинського районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області  »

Щодо укладення трудового договору надає роз'яснення головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Маковій Алла Сергіївна
19.09.2017
Благородна справа. Професія "рятівник"
19.09.2017

14 вересня 2017 року фахівцями відділу активної підтримки безробітних Лубенського міськрайонного центру зайнятості, на базі загальноосвітньої школи № 10, організовано і проведено шкільний спортивно-профінформаційний захід "Зустріч із професією" »

День рятівника відзначили у Машівці
19.09.2017

17 вересня в Україні відзначається День рятівника, визначений Указом Президента України. Це професійне свято працівників цивільного захисту (цивільної оборони) населення - аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, які безпосередньо беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру  »

Зустріч з професією. Професія "рятівник"
19.09.2017

14 вересня 2017 року, з нагоди відзначення професійного свята Дня рятівника, Карлівською районною філією для учнів 9-11 класів Карлівської загальноосвітньої школи №4 був організований профінформаційний захід "Зустріч з професією" »