22 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук




banertrud.gif


Діяльність обласного центру зайнятості
Об'єднуємо зусилля для допомоги жителям об'єднаних територіальних громад
13.07.2017
У Полтавському відокремленому підрозділі установи "Центр розвитку місцевого самоврядування" під головуванням її керівника Ірини Балибіної відбулася робоча зустріч фахівців структурних підрозділів облдержадміністрації, обласного центру зайнятості та голів об'єднаних територіальних громад, де впроваджуватиметься модель адміністрування надання послуг із соціальної підтримки населення »
Новини
Про розміщення вакансій у соціальній мережі Facebook
Полтавська обласна служба зайнятості інформує, що починаючи з 5 липня 2016 року, кожного робочого дня, на офіційній сторінці обласної служби зайнятості у мережі Facebook буде розміщувати інформацію про вакантну посаду, що є актуальною для роботодавців, або таку, що рідко зустрічається в регіоні. Матеріал буде містити детальну інформацію про цю вакансію, контакти міського (районного) центру зайнятості області, який її пропонує »
"Гарячі лінії" міських, міськрайонних та районних центрів зайнятості для внутрішньо переселених осіб, на які вищезазначені особи можуть звернутися для вирішення питань із соціального захисту
ПОРАДИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ МЕШКАНЦЯМ ЗІ СХОДУ
Питання, з якими найчастіше звертаються мешканці Донецької та Луганської областей в разі переміщення з районів АТО до Полтавської області »
ГАРЯЧА ЛІНІЯ ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАНЯТОСТІ
Відкрита телефонна лінія Полтавського обласного центру зайнятості мешканцям Донецької та Луганської областей з питань зайнятості та працевлаштування (0532) 518425 »
Зустріч фахівців Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості з жителями Пришибської об'єднаної територіальної громади
21.07.2017
З метою широкого інформування населення регіону про послуги, що надає Державна служба зайнятості, посилення соціального захисту громадян, 18 липня 2017 року фахівцями Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості проведено виїзну зустріч з мешканцями села Пришиб »
Допомога засудженим
20.07.2017
Машівський районний центр зайнятості тісно співпрацює з Кустолово-Суходільською виправною колонією № 9. Нещодавно відбулася зустріч фахівців центру зайнятості з особами, що будуть вивільнятись з місць позбавлення волі »
У Світлогірську відкрили швейний цех
20.07.2017
У вівторок 18 липня в Світлогірському відбулось урочисте відкриття швейного цеху, який є філією обласної фірми "Ворскла". За сприяння Кобеляцького районного центру зайнятості в тандемі з обласним керівництвом та підприємством ТЗДВ "Полтавська фірма "Ворскла" майже 30 працівниць отримали офіційну роботу, і головне соціальні гарантії »
Запрошуємо до служби в Патрульну поліцію
19.07.2017
18 липня о 10 годині ранку у Великобагачанському районному, об 11 годині у Миргородському міськрайонному, о 13 годині у Шишацькому районному центрах зайнятості відбулися презентації роботодавця - представника Патрульної поліції м. Полтава для безробітних громадян віком від 20 до 35 років »
Співпраця з Великосорочинською об'єднаною територіальною громадою
19.07.2017
18 липня 2017 р. відбулася зустріч директора Миргородського міськрайонного центру зайнятості з головою Великосорочинської об'єднаної територіальної громади, її жителями та роботодавцями »
Вибір професії
Канікули у "Зоряному": відпочиваємо змістовно
21.07.2017
19 липня 2017 року у оздоровчому таборі "Зоряний", який розташований у с. Потоки Кременчуцького району, фахівцями служби зайнятості відбувся профорієнтаційний захід для учнівської молоді. Загальна кількість учасників заходу -213 школярів »
Вивчаємо професії разом
20.07.2017
18 липня фахівцями Миргородського міськрайонного центру зайнятості проведений виїзний профорієнтаційний захід для дітей, що відпочивають в дитячому оздоровчому центрі санаторного типу "Миргородський" »
Профорієнтаційна робота без перерви на канікули
19.07.2017
Літні канікули тривають. Котелевський районний центр зайнятості продовжує профорієнтаційну роботу в літніх оздоровчих таборах. 14 липня 2017 року була проведена виїзна акція у табори "Ковапківець" (с.Шевченки) та "Орлятко" (с.Матвіївка) »
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надає такі види матеріального забезпечення та соціальних послуг
Анонси подій
17.07.2017
14.07.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
"Гаряча" лінія
Інформаційно-консультаційна "Гаряча телефонна лінія" Полтавської обласної служби зайнятості  »
Інтернет-портал служби зайнятості "Труд"
Шукачам роботи
19.07.2017
23.06.2017
Підприємствам Полтавщини терміново потрібні
04.04.2017
03.04.2017
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Які пріоритети на Вашу думку є визначальними у пошуку підходящої роботи?
влада та можливість керувати іншими людьми
висока заробітна плата
гарний колектив
слава і визнання
інший варіант
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати