24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Консультаційний центр » Список тем консультацій

Підбір підходящої роботи

^


Виберіть тему питання:
Від кого: Гаркуша Іван Романович
Дата/час: 27.12.2014 15:13
Текст питання:

Доброго дня. Мені 14 років. Навчаюся в 9 класі, школа №3, м. Полтава. З 29 грудня починаються канікули у школі тривалістю у один місяць.

Чи є які небудь вакансії у Вашій базі для неповнолітніх на період зимових канікул у м. Полтава. Хочу трохи пі

Відповідь:
Консультант: Галина Поліцкова, начальник відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості
Дата/час: 06.01.2015 09:39
Текст відповідi:

Шановний Іване Романовичу!

Обласним та Полтавським міським центрами зайнятості розглянуто Ваше звернення щодо можливості працевлаштування у вільний від навчання час і по результатах розгляду повідомляємо.
Згідно чинного законодавства про працю вік, з якого допускається прийняття на роботу - 16 років. Для підготовки молоді до продуктивної праці допускається прийняття на роботу учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних і середніх спеціальних навчальних закладів для виконання легкої роботи, що не завдає шкоди здоров'ю і не порушує процесу навчання, у вільний від навчання час по досягненні ними чотирнадцятирічного віку за згодою одного з батьків або особи, що його замінює. Робота повинна виконуватись тільки у вільний від навчання час. Працевлаштування неповнолітніх відповідно до чинного законодавства України про працю обов'язково здійснюється на підставі письмового трудового договору лише після попереднього медичного огляду.
Якщо Вам не виповнилось 16 років і при прийнятті на роботу від Вас не вимагають дозволу батьків на працевлаштування - така праця є незаконною і Ваші права не захищатимуться.
Станом на 06.01.2015 року в базі даних вакансій Полтавського міського центру зайнятості відсутні вакансії від роботодавців, на які можливе тимчасове працевлаштування неповнолітніх.
Довідково повідомляємо Вам, що послуги з пошуку роботи сьогодні доступні всім шукачам роботи в режимі on-line:
- для отримання консультації та підбору роботи Ви можете скористатися безкоштовною телефонною лінією 0-800-50-50-600 або відправити SMS-повідомлення на номер 730 та зареєструватися для отримання регулярних повідомлень про наявність вакансій, які можуть Вас зацікавити;
- за допомогою Інтернет-порталів державної служби зайнятості http://www.dcz.gov.ua та http://trud.gov.ua.
Одночасно пропонуємо Вам звернутися до комунальної установи Полтавської обласної ради "Обласний молодіжний центр" (м. Полтава, вул. Коцюбинського, 6, 5-й пов., Email: poltomcp@ukr.net, контактні телефони (0532) 500-653, (095) 65 05 442, (097) 344 96 01).
Метою діяльності Центру є сприяння життєвому самовизначенню, інтелектуальному, моральному, духовному розвитку молоді, реалізації її творчого потенціалу, сприяння працевлаштуванню та зайнятості молоді у вільний від навчання час, забезпечення правової та гендерної просвіти у молодіжному середовищі.


Виберіть тему питання:
Від кого: Федосюк Дмитро Ігоревич
Дата/час: 07.10.2014 21:07
Текст питання:

Добрий день! У мене таке питання. Я закінчив в цьому році університет за спеціальністю "Переклад", вакансій за спеціальністю немає, як стати на біржу праці, і, чи взагалі це можливо без досвіду роботи, дякую.

Відповідь:
Консультант: Лілія Губенко, головний спеціаліст відділу організації сприяння працевлаштуванню Полтавського обласного центру зайнятості
Дата/час: 10.10.2014 08:50
Текст відповідi:

Шановний Дмитре Ігоровичу !

До державної служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні можуть звертатися всі незайняті громадяни, які бажають працювати, а також зайняті громадяни, які бажають змінити професію або місце роботи, влаштуватися на роботу за сумісництвом чи у вільний від навчання час.
Реєстрація проводиться за умови пред'явлення паспорта громадянина України або тимчасового посвідчення громадянина України, облікової картки платника податків, трудової книжки (цивільно-правового договору чи документа, який підтверджує період зайнятості), а в разі потреби також військового квитка, диплома або іншого документа про освіту.
Випускниками вищих навчальних закладів, які навчалися за державним замовленням і звернулися до центру зайнятості протягом одного року з дня закінчення навчання, подається направлення на роботу, довідка про надання можливості самостійного працевлаштування, а ті, що навчалися на контрактній основі і звернулися до центру зайнятості протягом одного року з дня закінчення навчання, - довідка навчального закладу про підтвердження форми навчання.
Відповідно до статті 43 Закону України "Про зайнятість населення" статус безробітного надається особам працездатного віку до призначення пенсії, які через відсутність роботи не мають заробітку або інших передбачених законодавством доходів, готові та здатні приступити до роботи. Статус безробітного надається за особистою заявою особи у разі відсутності підходящої роботи з першого дня реєстрації у центрі зайнятості незалежно від зареєстрованого місця проживання чи місця перебування.
У статті 46 вищезазначеного закону визначено поняття "підходяща робота для безробітного". Підходящою для безробітного вважається робота, що відповідає освіті, професії (спеціальності), кваліфікації особи з урахуванням доступності транспортного обслуговування, встановленої рішенням місцевої державної адміністрації, виконавчого органу відповідної ради.
Поряд з цим, статтею 14 Закону України "Про зайнятість населення" для молоді, яка закінчила або припинила навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах (протягом шести місяців після закінчення або припинення навчання) і яка вперше приймається на роботу, передбачено додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.
Також, повідомляємо Вам, що тривалість виплати матеріального забезпечення по безробіттю для молоді, яка закінчила або припинила навчання у вищих навчальних закладах, потребує сприяння у працевлаштуванні на перше робоче місце та зареєструвалася в установленому порядку в службі зайнятості як безробітна, врегульовано п. 3 та п. 4 статті 22 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" та становить 180 календарних днів.
Для отримання більш детальної інформації рекомендуємо Вам звернутися до найближчого за місцем проживання центру зайнятості.


Виберіть тему питання:
Від кого: Кочура Ярослав Петрович
Дата/час: 15.07.2014 09:58
Текст питання:

Я випускник педагогічного ВУЗу. Зараз в пошуках роботи. Чи можете ви щось запропонувати?

Відповідь:
Консультант: Галина Поліцкова, начальник відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості
Дата/час: 17.07.2014 12:26
Текст відповідi:

Шановний Ярославе Петровичу!


Обласним центром зайнятості розглянуто Ваше звернення щодо пропозицій роботи випускнику педагогічного ВУЗу і по результатах розгляду повідомляємо.
Станом на 17.07.2014 року в реєстрі вакансій Єдиної інформаційно-аналітичної системи Державної служби зайнятості України актуальними є 136 вакансій вчителя середнього навчально-виходного закладу, з яких 3 - у закладах освіти, що розташовані на території Полтавської області.
Інформація про вакансії в міських, міськрайонних та районних центрах зайнятості оновлюється щодня. Таким чином, при Вашому особистому зверненні у будь-який зручний для себе час до центру зайнятості незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування, Вам буде надано повний комплекс соціальних послуг державної служби зайнятості згідно чинного законодавства, в тому числі з підбору підходящої роботи.
Довідково повідомляємо, що послуги з пошуку роботи сьогодні доступні всім шукачам роботи в режимі on-line:
- для отримання консультації та підбору роботи Ви можете скористатися безкоштовною телефонною лінією 0-800-50-50-600 або відправити SMS-повідомлення на номер 730 та зареєструватися для отримання регулярних повідомлень про наявність вакансій, які можуть Вас зацікавити;
- за допомогою Інтернет-порталів державної служби зайнятості http://www.dcz.gov.ua та http://trud.gov.ua.


Виберіть тему питання:
Від кого: Тараненко Юлія Сергіївна
Дата/час: 02.07.2014 22:45
Текст питання:

Добрий день!Скажіть, будь-ласка, якщо я в минулому році закінчила університет, потім працювала три тижні на роботі яка не потребує спеціальних навикіів (вантажник), а потім працювала за спеціальністю три місяці, то консультант має право пропонувати

Відповідь:
Консультант: Олег Кривень, головний спеціаліст інспекції по контролю за додержаннм законодавства про зайнятість населення обласного центру зайнятості
Дата/час: 08.07.2014 11:58
Текст відповідi:

Шановна Юліє Сергіївно!

Згідно статті 46 Закону України "Про зайнятість населення", підходящою для безробітного вважається робота, що відповідає освіті, професії (спеціальності), кваліфікації особи з урахуванням доступності транспортного обслуговування, встановленої рішенням місцевої державної адміністрації, виконавчого органу відповідної ради. Заробітна плата повинна бути не нижче розміру заробітної плати такої особи за останнім місцем роботи з урахуванням середнього рівня заробітної плати, що склався у регіоні за минулий місяць, де особа зареєстрована як безробітний.
Одночасно, під час пропонування підходящої роботи враховується тривалість роботи за професією (спеціальністю), кваліфікація, досвід, тривалість безробіття, а також потреба ринку праці.


Виберіть тему питання:
Від кого: Шевченко Захар Сергеевич
Дата/час: 24.06.2014 10:21
Текст питання:

Мне 16 лет, хочу работу на лето и после учебы во время учебного года! Возьмусь за любую работу кроме стройки и погрузки. Оплата по договоренности. Могу работать не более 5 часов в день.

Відповідь:
Консультант: Юрій Пишненко, начальник інспекції по контролю за додержаннм законодавства про зайнятість населення обласного центру зайнятості
Дата/час: 25.06.2014 14:13
Текст відповідi:

Шановний Захаре Сергійовичу!


Для вирішення піднятого у Вашому зверненні питання необхідно звернутися до найближчого центру зайнятості, незалежно від зареєстрованого місця проживання. При цьому спеціалістами центру зайнятості Вам може бути запропоновано взяти участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.


Виберіть тему питання:
Від кого: Савеля Сегрій Петрович
Дата/час: 25.12.2013 20:59
Текст питання:

Здравствуйте, я б хотел бы поинтересоваться. Сегодня жена моего брата обращалась в центр зайнатости для получение статуса безработного, но ей сказали, что в этом году уже нет возможности встать на учет. Меня интересует - почему нельзя встать на учет

Відповідь:
Консультант: Лілія Губенко, головний спеціаліст відділу організації сприяння працевлаштуванню Полтавського обласного центру зайнятості
Дата/час: 27.12.2013 10:45
Текст відповідi:

Шановний Сергію Петровичу!

Полтавським обласним центром зайнятості розглянуто Ваше звернення щодо отримання послуг Держаної служби зайнятості. З метою вирішення піднятого Вами питання щодо реєстрації в службі зайнятості дружини Вашого брата, повідомляємо, що центр зайнятості працює та надає послуги клієнтам служби зайнятості з 8.00 до 17.15 год., у п'ятницю - з 8.00 до 16.00 год.
Для реєстрації в службі зайнятості дружині Вашого брата потрібно особисто звернутися до центру зайнятості незалежно від зареєстрованого місця проживання або перебування в зручний для неї час.
При виникненні будь-яких питань рекомендуємо їй безпосередньо звернутися до начальника відділу надання соціальних послуг центру зайнятості.


Виберіть тему питання:
Від кого: Василик Максим Юрійович
Дата/час: 25.07.2013 15:22
Текст питання:

Здравствуйте, скажите пожалуйста, если я во время учебы в университете подрабатывал, а после окончания устроился по специальности, полученной в университете, и проработал 3 года....был сокращен, вопрос: какую подходящую работу должен подобрать инспе

Відповідь:
Консультант: Сергій Комаревцев, заступник начальника інспекції по контролю за додержаннм законодавства про зайнятість населення обласного центру зайнятості
Дата/час: 29.07.2013 15:35
Текст відповідi:

Шановний Максиме Юрійовичу!

Підходящою для безробітного вважається робота, що відповідає освіті, професії (спеціальності), кваліфікації особи з урахуванням доступності транспортного обслуговування, встановленої рішенням місцевої державної адміністрації, виконавчого органу відповідної ради. Заробітна плата повинна бути не нижче розміру заробітної плати такої особи за останнім місцем роботи з урахуванням середнього рівня заробітної плати, що склався у регіоні за минулий місяць, де особа зареєстрована як безробітний.
Під час пропонування підходящої роботи враховується тривалість роботи за професією (спеціальністю), кваліфікація, досвід, тривалість безробіття, а також потреба ринку праці.
Виходячи з вищевикладеного, для Вас є підходяща робота, що буде відповідати Вашій освіті або останньому місцю роботи з урахуванням доступності транспортного обслуговування.


Виберіть тему питання:
Від кого: Горобець Олександр Іванович
Дата/час: 07.06.2013 17:21
Текст питання:

Шановні фахівці!
Скажіть, будь ласка, в чому різниця між тимчасовим та оплачуваними громадськими роботами?
Дякую за швидку відповідь.

Відповідь:
Консультант: Сергій Комаревцев, заступник начальника інспекції по контролю за додержаннм законодавства про зайнятість населення обласного центру зайнятості
Дата/час: 12.06.2013 09:43
Текст відповідi:

Шановний Олександре Івановичу!
Полтавським обласним центром зайнятості розглянуто Ваш запит щодо визначення різниці між тимчасовими та громадськими роботами і по результатах розгляду повідомляємо.
Нормативне трактування тимчасових та громадських робіт визначено статтею 31 Закону України "Про зайнятість населення" та Порядком організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 року № 175.
Так, громадські роботи є видом суспільно корисних оплачуваних робіт в інтересах територіальної громади, які організовуються для додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб і виконуються ними на добровільних засадах.
Громадські роботи, що відповідають потребам певної територіальної громади або задовольняють суспільні потреби територіальних громад, організовуються місцевими державними адміністраціями, виконавчими комітетами сільських, селищних, міських рад за участю територіальних органів центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, на договірних засадах.
Види громадських робіт визначаються місцевими державними адміністраціями, виконавчими комітетами сільських, селищних, міських рад.
Роботи тимчасового характеру організовуються роботодавцями строком до шести місяців для додаткового стимулювання мотивації до праці та матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб.


Виберіть тему питання:
Від кого: Василик Максим Юрійович
Дата/час: 15.05.2013 11:38
Текст питання:

Добрый день, меня очень волнует один вопрос: Во-время обучения в униврситете, мне приходилось подрабатывать на разных специальностях дабы платить за обучение, после получения высшего образования я устроился на работу по своей полученной специальност

Відповідь:
Консультант: Сергій Комаревцев, заступник начальника інспекції по контролю за додержаннм законодавства про зайнятість населення обласного центру зайнятості
Дата/час: 16.05.2013 16:54
Текст відповідi:

Шановний Максиме Юрійовичу!

До державної служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні можуть звертатися всі незайняті громадяни, які бажають працювати, а також зайняті громадяни, які бажають змінити професію або місце роботи, влаштуватися на роботу за сумісництвом чи у вільний від навчання час.
Підходящою для безробітного вважається робота, що відповідає освіті, професії (спеціальності), кваліфікації особи з урахуванням доступності транспортного обслуговування, встановленої рішенням місцевої державної адміністрації, виконавчого органу відповідної ради. Заробітна плата повинна бути не нижче розміру заробітної плати такої особи за останнім місцем роботи з урахуванням середнього рівня заробітної плати, що склався у регіоні за минулий місяць, де особа зареєстрована як безробітний.
Під час пропонування підходящої роботи враховується тривалість роботи за професією (спеціальністю), кваліфікація, досвід, тривалість безробіття, а також потреба ринку праці.
У разі коли неможливо надати безробітному роботу за професією протягом шести місяців з дня перебування на обліку в територіальному органі центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, йому пропонується підходяща робота з урахуванням здібностей, стану здоров'я і професійного досвіду, доступних для нього видів навчання та потреби ринку праці.
У разі зміни безробітним професії за направленням територіального органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, підходящою вважається робота за новою та за попередньою професією (спеціальністю).
Підходящою для безробітного не може вважатися робота, якщо:
місце роботи розташовано за межами доступності транспортного обслуговування, встановленої рішенням місцевої державної адміністрації, виконавчого органу відповідної ради;
умови праці не відповідають правилам і нормам, встановленим законодавством про працю та охорону праці (в тому числі якщо на запропонованому місці роботи порушуються встановлені законом строки виплати заробітної плати);
умови праці на запропонованому місці роботи не відповідають стану здоров'я громадянина, підтвердженому медичною довідкою.
Без згоди громадянина йому не може пропонуватися робота, яка потребує зміни місця проживання.
За більш детальною інформацією Ви можете звернутися до найближчого центру зайнятості.


Виберіть тему питання:
Від кого: Денисенко Сергій Михайлович
Дата/час: 22.04.2013 21:26
Текст питання:

Вакансія зам директора 2013-04-22 Заступник директора / заступник директора
Рубрика Керівники та спеціалісти
Заробітна плата 3000 грн.
Місце проведення робіт 5910500000, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ/М.СУМИ, ЛЕБЕДИН
Характеристики роботи та умови пра

Відповідь:
Консультант: Лілія Губенко, головний спеціаліст відділу організації сприяння працевлаштуванню Полтавського обласного центру зайнятості
Дата/час: 25.04.2013 14:33
Текст відповідi:

Шановний Сергію Михайловичу!
Повідомляємо, що на зазначену у Вашому зверненні вакансію з 23 квітня 2013 року працевлаштовано іншу безробітну особу.
Крім того зазначаємо, що з метою більшої поінформованості роботодавців та прискорення терміну пошуку роботи, Ви можете самостійно розмістити своє резюме на Інтернет - порталі "Труд".
При потребі сприяння спеціалістів центру зайнятості у складанні і розміщенні резюме, рекомендуємо Вам звернутися до центру зайнятості за місцем Вашого проживання


Виберіть тему питання:
Від кого: Оксана
Дата/час: 18.02.2013 12:04
Текст питання:

Здраствуйте!
Я нахожусь в ЦЗ как безроботная около 1-го месяца в трудовой книжке стоит запись "Розпочато виплату допомоги". И к счастью я нашла Самостоятельно работу на которую меня оформят где-то через 1 месяц, но вопрос заключается в том, что мой

Відповідь:
Консультант: Оксана Троян, головний спеціаліст інспекції по контролю за додержанням законодавства про зайнятість населення Полтавського обласного центру зайнятості
Дата/час: 20.02.2013 10:49
Текст відповідi:

Шановна Оксано!

Повідомляємо, що Ви маєте право на самостійне працевлаштування та зняття з обліку в службі зайнятості, але про дату Вашого працевлаштування повинні повідомити спеціаліста центру зайнятості.
Одночасно повідомляємо, що до Вашої трудової книжки буде внесено запис про припинення виплати допомоги по безробіттю в зв'язку з працевлаштуванням.


Виберіть тему питання:
Від кого: Курусь Любовь Александровна
Дата/час: 07.08.2012 10:01
Текст питання:

Я,Курусь Л.А., стою на учёте в полтавском городском центре занятости с 23.07.2012г, до 05.07.2012г. находилась на учёте в Жовтневом районном центре занятости г.Днепропетровска. Закончила бухгалтерские курсы в г.Днепропетровске, моя средняя зарплата

Відповідь:
Консультант: Юлія Шендрик, заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню Полтавського обласного центру зайнятості
Дата/час: 10.08.2012 11:48
Текст відповідi:

Шановна Любов Олександрівно!

Державна служба зайнятості у своїй діяльності щодо реєстрації громадян, які звертаються до державної служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні, наданні їм статусу безробітного, призначенні матеріального забезпечення на випадок безробіття, визначенні розміру та тривалості виплати матеріального забезпечення, знятті з обліку безробітних, керується Законами України "Про зайнятість населення" та "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття", а також іншими нормативними актами у сфері зайнятості та страхування на випадок безробіття.
Поняття підходящої роботи визначено статтею 7 Закону України "Про зайнятість населення".
Для громадян, які втратили роботу і заробітну плату (трудовий дохід), підходящою вважається робота, що відповідає їхній освіті, професії (спеціальності), кваліфікації, доступності послуг транспортного обслуговування, встановленій рішеннями місцевих державних адміністрацій, виконавчих органів місцевих рад. Заробітна плата повинна відповідати рівню, який громадянин мав за попереднім місцем роботи, з урахуванням середнього рівня заробітної плати, що склався у відповідній сфері економічної діяльності в регіоні за минулий місяць.
При пропонуванні підходящої роботи враховуються попередня діяльність громадянина, тривалість роботи за професією (спеціальністю), кваліфікація, вік, досвід, а також стан ринку праці.
У разі неможливості надання громадянинові роботи за професією протягом шести місяців підходящою вважається робота, яка потребує зміни професії з урахуванням здібностей, стану здоров'я і професійного досвіду, доступних для нього видів навчання та потреби ринку праці у відповідних працівниках.
У разі зміни громадянином професії за направленням державної служби зайнятості підходящою вважається робота і за новою, і за попередньою професією за останнім місцем роботи.
Для громадян, які не мають професії, або таких, які займали місця, що не потребують спеціальної підготовки та перебувають на обліку як безробітні більш як 9 місяців, а також для громадян, які бажають відновити трудову діяльність після тривалої (більше 12 місяців) перерви (крім громадян передпенсійного віку), підходящою роботою також вважається участь в оплачуваних громадських роботах.
Підходящою не може вважатися робота, якщо:
- вона пов'язана із зміною місця проживання громадянина без його згоди;
- місце роботи розташоване за межами доступності послуг транспортного обслуговування, встановленої рішенням місцевої державної адміністрації, виконавчого органу місцевої ради;
- умови праці не відповідають правилам і нормам, встановленим законодавством про працю та про охорону праці;
- на запропонованому місці роботи заробітна плата нижча за встановлений законом розмір мінімальної заробітної плати або не забезпечуються гарантії щодо своєчасності її виплати;
- умови праці на запропонованому місці роботи не відповідають стану здоров'я громадянина, що підтверджено медичною довідкою.


Виберіть тему питання:
Від кого: Мелешко Максим Вікторович
Дата/час: 23.07.2012 13:46
Текст питання:

Добрый день! Сегодня 23.07.2012 г. посещал центр занятости г. Кременчуга. Специалист дал мне направление на работу - должность выбивание отливок.Имеет право он выдавать это направление, если я на последнем месте работы работал кладовщиком и получал

Відповідь:
Консультант: Тетяна Рибчановська, начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Полтавського обласного центру зайнятості
Дата/час: 24.07.2012 15:30
Текст відповідi:

Шановний Максиме Вікторовичу!

Державна служба зайнятості сприяє працевлаштуванню громадян шляхом інформування про наявність вільних робочих місць. Спеціалісти центру зайнятості консультують громадян з питань одержання роботи, проводять підбір підходящої роботи, відповідно до освіти, професійно-кваліфікаційного рівня, навичок та вмінь.
Відповідно до Єдиної технології надання соціальних послуг центрами зайнятості України, затвердженої наказом Державного центру зайнятості від 11.01.2012 року №1, у разі підбору підходящої роботи спеціаліст центру зайнятості видає шукачу роботи направлення на працевлаштування.
Поняття підходящої роботи визначено ст. 7 Закону України "Про зайнятість населення".
Для громадян, які втратили роботу і заробітну плату (трудовий дохід), підходящою вважається робота, що відповідає їхній освіті, професії (спеціальності), кваліфікації, доступності послуг транспортного обслуговування, встановленій рішеннями місцевих державних адміністрацій, виконавчих органів місцевих рад.
Заробітна плата повинна відповідати рівню, який громадянин мав за попереднім місцем роботи, з урахуванням середнього рівня заробітної плати, що склався у відповідній сфері економічної діяльності в регіоні за минулий місяць.
При пропонуванні підходящої роботи враховуються попередня діяльність громадянина, тривалість роботи за професією (спеціальністю), кваліфікація, вік, досвід, а також стан ринку праці.
Підходящою не може вважатися робота, якщо:
- вона пов'язана із зміною місця проживання громадянина без його згоди;
- місце роботи розташоване за межами доступності послуг транспортного обслуговування, встановленої рішенням місцевої державної адміністрації, виконавчого органу місцевої ради;
- умови праці не відповідають правилам і нормам, встановленим законодавством про працю та про охорону праці;
- на запропонованому місці роботи заробітна плата нижча за встановлений законом розмір мінімальної заробітної плати або не забезпечуються гарантії щодо своєчасності її виплати;
- умови праці на запропонованому місці роботи не відповідають стану здоров'я громадянина, що підтверджено медичною довідкою.
Сьогодні в центрах зайнятості створено умови для самостійного підбору варіантів працевлаштування. Інформація про вільні робочі місця розміщена у секторі самостійного пошуку роботи на стендах у вигляді карток та доступна за допомогою комп'ютерів самостійного пошуку роботи. База даних про вакансії оновлюється щоденно.
В разі підбору підходящої роботи Ви можете самостійно звернутися до представника роботодавця за адресою або контактним телефоном, зазначеним у вакансії.
Також, для підбору роботи рекомендуємо Вам скористатися безкоштовною телефонною лінією 0-800-50-50-600 або відправити SMS-повідомлення на номер 730 та зареєструватися для отримання регулярних повідомлень про наявність вакансій, які можуть Вас зацікавити.
З інформацією про наявність вільних робочих місць як по Полтавській області, так і в будь-якому іншому регіоні України Ви можете також ознайомитися за допомогою Інтернет-ресурсів: сайту державної служби зайнятості - http://www.dcz.gov.ua та Інтернет-порталу "Труд" - http://trud.gov.ua.
На цих же сайтах Ви можете розмістити своє резюме. Працівники державної служби зайнятості можуть надати Вам допомогу у складанні та розміщенні резюме на сайті.


Виберіть тему питання:
Від кого: Скрипка Віта Анатоліївна
Дата/час: 04.04.2012 13:27
Текст питання:

Доброго дня!
Я хочу запитати, чи є у Вас вакантне місце вчителя початкової школи або виклада вищих навчальних закладів? Закінчила Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка за спеціальністю вчитель початкових класів, освітньо

Відповідь:
Консультант: Галина Поліцкова, начальник відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості
Дата/час: 09.04.2012 09:39
Текст відповідi:

Шановна Віта Анатоліївна!

На Ваш запит повідомляємо, що станом на 09.04.2012 року в базі даних вакансій Державної служби зайнятості відсутня інформація про потребу закладів освіти у Полтавської області у вчителях початкової школи та викладача вищих навчальних закладів.
Доводимо до відома, що пошук роботи Ви маєте право здійснювати як особисто, так і за допомогою Державної служби зайнятості. При зверненні до центру зайнятості, Ви маєте можливість для самостійного пошуку роботи за допомогою інформації про вільні робочі місця, яка розміщена в секторі самостійного пошуку роботу. В зазначеному секторі розміщена інформація про вакансії, які надаються до центру зайнятості роботодавцями не тільки даного району або міста, але й області та України.
Також Ви можете отримати консультації спеціалістів центру зайнятості щодо пошуку роботи за допомогою Інтернет-порталу Державної служби зайнятості "Труд" (www.trud.gov.ua), який надає можливість переглянути вакансії по регіона Україні, знайти підприємство яке Вас цікавить, ознайомитися з його діяльністю та вакансіями, розмістити своє резюме на сайті та підписатися на отримання нових вакансій на власну електронну скриньку та ряд інших послуг.
Разом з цим, Ви маєте можливість отримати інформацію про нові вакансії по країні від Державної служби зайнятості відправивши SMS- повідомлення, або зателефонувавши на єдиний для всіх операторів мобільного зв'язку безкоштовний короткий номер 730 або 8-800-50-50-600 із звичайного телефону. Вказавши конкретну інформацію про місто та бажану посаду, Ви отримаєте інформацію про вакантні посади, заробітну плату та контакти роботодавця, який пропонує роботу.
Державна служба зайнятості надає всі послуги безкоштовно. Ми завжди готові прийти Вам на допомогу.
Одночасно, рекомендуємо Вам направити резюме до Головного управління освіти та науки Полтавської обласної державної адміністрації, яке безпосередньо визначає потребу у фахівцях Вашої кваліфікації в навчальних закладах м.Полтава та Полтавського району Полтавської області (реквізити: 36000, м.Полтава, вул.. Котляревського, 20/8; тел./факс: (05322) 7-32-13, факс (0532) 56-12-95,е-mail uonpoltava@ukr.net, obluo@adm-pl.gov.ua, www: oblosvita.pl.ua)


Виберіть тему питання:
Від кого: Іманова Севіндж Фазаір кизи
Дата/час: 31.03.2012 18:48
Текст питання:

Добрий день! Я вчитель трудового навчання інформатики креслення та безпеки життєдіяльності. Хотіла б знайти роботу в місті Полтава, або в Полтавському р-н. Закінчила Глухівський національний університет ім. О.О. Довженка в минулому році. На даний мо

Відповідь:
Консультант: Галина Поліцкова, начальник відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості
Дата/час: 04.04.2012 12:20
Текст відповідi:

Шановна Севіндж Фазаір!
На Ваш запит повідомляємо, що станом на 09.04.2012 року в базі даних вакансій Державної служби зайнятості відсутня інформація про потребу навчальних закладів у м.Полтава та Полтавському районі Полтавської області у вчителях трудового навчання, інформатики, креслення та безпеки життєдіяльності.
Доводимо до відома, що пошук роботи Ви маєте право здійснювати як особисто, так і за допомогою Державної служби зайнятості. При зверненні до центру зайнятості, Ви маєте можливість для самостійного пошуку роботи за допомогою інформації про вільні робочі місця, яка розміщена в секторі самостійного пошуку роботу. В зазначеному секторі розміщена інформація про вакансії, які надаються до центру зайнятості роботодавцями не тільки даного району або міста, але й області та України.
Також Ви можете отримати консультації спеціалістів центру зайнятості щодо пошуку роботи за допомогою Інтернет-порталу Державної служби зайнятості "Труд", який надає можливість переглянути вакансії по регіона Україні, знайти підприємство яке Вас цікавить, ознайомитися з його діяльністю та вакансіями, розмістити своє резюме на сайті та підписатися на отримання нових вакансій на власну електронну скриньку та ряд інших послуг.
Разом з цим, Ви маєте можливість отримати інформацію про нові вакансії по країні від Державної служби зайнятості відправивши SMS- повідомлення, або зателефонувавши на єдиний для всіх операторів мобільного зв'язку безкоштовний короткий номер 730 або 8-800-50-50-600 із звичайного телефону. Вказавши конкретну інформацію про місто та бажану посаду, Ви отримаєте інформацію про вакантні посади, заробітну плату та контакти роботодавця, який пропонує роботу.
Державна служба зайнятості надає всі послуги безкоштовно. Ми завжди готові прийти Вам на допомогу.
Одночасно, рекомендуємо Вам направити резюме до Головного управління освіти та науки Полтавської обласної державної адміністрації, яке безпосередньо визначає потребу у фахівцях Вашої кваліфікації в навчальних закладах м.Полтава та Полтавського району Полтавської області (реквізити: 36000, м.Полтава, вул. Котляревського, 20/8; тел./факс: (05322) 7-32-13, факс (0532) 56-12-95,е-mail uonpoltava@ukr.net, obluo@adm-pl.gov.ua, www: oblosvita.pl.ua)


Пошук
Всього консультацій: 53