8 грудня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
banertrud.gif


Новини
Про розміщення вакансій у соціальній мережі Facebook
Полтавська обласна служба зайнятості інформує, що починаючи з 5 липня 2016 року, кожного робочого дня, на офіційній сторінці обласної служби зайнятості у мережі Facebook буде розміщувати інформацію про вакантну посаду, що є актуальною для роботодавців, або таку, що рідко зустрічається в регіоні. Матеріал буде містити детальну інформацію про цю вакансію, контакти міського (районного) центру зайнятості області, який її пропонує »
"Гарячі лінії" міських, міськрайонних та районних центрів зайнятості для внутрішньо переселених осіб, на які вищезазначені особи можуть звернутися для вирішення питань із соціального захисту
ПОРАДИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ МЕШКАНЦЯМ ЗІ СХОДУ
Питання, з якими найчастіше звертаються мешканці Донецької та Луганської областей в разі переміщення з районів АТО до Полтавської області »
ГАРЯЧА ЛІНІЯ ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАНЯТОСТІ
Відкрита телефонна лінія Полтавського обласного центру зайнятості мешканцям Донецької та Луганської областей з питань зайнятості та працевлаштування (0532) 518425 »
Презентація діяльності центру зайнятості
07.12.2016
Протягом листопада 2016 року на виконання вимог Державної служби зайнятості директором Карлівського районного центру зайнятості Іриною Іщенко проведено ряд заходів з метою презентації діяльності та послуг Державної служби зайнятості »
Навчаємо ефективно вести сільське господарство
06.12.2016
В умовах сьогодення працевлаштування в сільській місцевості не завжди реальне. Проте, в більшості зареєстрованих громадян з сіл Гадяцького району є земля, сільськогосподарська техніка, бажання працювати на землі. На часі постає актуальнее питання: яка сільськогосподарська діяльність сьогодні буде найбільш ефективною? »
Про надання соціальних послуг та матеріального забезпечення безробітним у січні-листопаді 2016 року
06.12.2016
Протягом січня-листопада 2016 року послугами служби зайнятості скористалося 67,0 тис. безробітних осіб. У листопаді 2016 року середньомісячний розмір допомоги по безробіттю становив 1822,6 грн. (у листопаді 2015 року - 1362,8 грн.) »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
Круглий стіл для вирішення проблем осіб з інвалідністю
07.12.2016
В переддень міжнародного дня осіб з інвалідністю у Великобагачанському районному центрі зайнятості проведено круглий стіл на тему: "Об'єднання зусиль соціального діалогу задля вирішення актуальних питань зайнятості та соціального забезпечення осіб з інвалідністю" з метою привернення особливої уваги суспільства до проблем людей з інвалідністю »
Інвалідність - це не вирок, а безліч можливостей
07.12.2016
2 грудня 2016року в приміщенні Карлівського районного центру зайнятості, напередодні відзначення Міжнародного дня інвалідів, проведено семінар для людей з обмеженими можливостями »
Результати співпраці
Зустріч з роботодавцем: ТОВ АФ "Миргородська"
06.12.2016
Директор Миргородського міськрайонного центру зайнятості Ірина Соломаха 5 грудня 2016 року провела чергову зустріч з директором ТОВ АФ "Миргородська" Павлом Кандибою »
Вибір професії
Тиждень права в аграрному ліцеї
07.12.2016
В рамках проведення Всеукраїнського тижня права 6 грудня 2016 року спеціалісти Кобеляцького районного центру зайнятості спільно з фахівцем Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Кобеляцького бюро правової допомоги провели для випускників Професійного аграрного ліцею м. Кобеляки правову вікторину "Права неповнолітніх у трудових правовідносинах" »
Служба зайнятості відкрита для школярів
07.12.2016
Карлівським районним центром зайнятості 1 та 2 грудня 2016 року проведено "День відкритих дверей". Особливими відвідувачами стали учні 11 класів сільських шкіл району. Старшокласники мали змогу ознайомитися зі структурою, функціями та основними напрямками роботи державної служби зайнятості »
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надає такі види матеріального забезпечення та соціальних послуг
Анонси подій
02.12.2016
02.12.2016
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
"Гаряча" лінія
Інформаційно-консультаційна "Гаряча телефонна лінія" Полтавської обласної служби зайнятості  »
Інтернет-портал служби зайнятості "Труд"
Шукачам роботи
06.12.2016
06.12.2016
Підприємствам Полтавщини терміново потрібні
30.08.2016
18.07.2016
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Які пріоритети на Вашу думку є визначальними у пошуку підходящої роботи?
влада та можливість керувати іншими людьми
висока заробітна плата
гарний колектив
слава і визнання
інший варіант
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати