18 жовтня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
banertrud.gif


Новини
Про розміщення вакансій у соціальній мережі Facebook
Полтавська обласна служба зайнятості інформує, що починаючи з 5 липня 2016 року, кожного робочого дня, на офіційній сторінці обласної служби зайнятості у мережі Facebook буде розміщувати інформацію про вакантну посаду, що є актуальною для роботодавців, або таку, що рідко зустрічається в регіоні. Матеріал буде містити детальну інформацію про цю вакансію, контакти міського (районного) центру зайнятості області, який її пропонує »
"Гарячі лінії" міських, міськрайонних та районних центрів зайнятості для внутрішньо переселених осіб, на які вищезазначені особи можуть звернутися для вирішення питань із соціального захисту
ПОРАДИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ МЕШКАНЦЯМ ЗІ СХОДУ
Питання, з якими найчастіше звертаються мешканці Донецької та Луганської областей в разі переміщення з районів АТО до Полтавської області »
ГАРЯЧА ЛІНІЯ ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАНЯТОСТІ
Відкрита телефонна лінія Полтавського обласного центру зайнятості мешканцям Донецької та Луганської областей з питань зайнятості та працевлаштування (0532) 518425 »
Знайомимо з роботою центру зайнятості
18.10.2017
11 та 12 жовтня 2017 року фахівцями Миргородського міськрайонного центру зайнятості проведено кілька заходів з використанням мобільних центрів інформування для жителів сіл Велика Обухівка та Зуївці Миргородського району »
Зустріч із професією ДЕНЬ ЮРИСТА
13.10.2017
6 жовтня 2017 року фахівець відділу активної підтримки Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості Вікторія Петрушевська та начальник відділу правопросвітництва Кременчуцького місцевого центру з надання вторинної безоплатної правової допомоги Світлана Терещенко завітали до старшокласників Омельницької гімназії Кременчуцького району »
Навіщо потрібна реорганізація служби зайнятості
13.10.2017
У ЗМІ та соціальних мережах було багато інформації щодо реорганізації служби зайнятості, зокрема перетворення центрів зайнятості у філії. Для того, щоб ґрунтовно зрозуміти, які переваги такого реформування для служби зайнятості та самої структури - ми вирішили детально роз’яснити чого ж саме очікувати. Вашій увазі основні причини для чого потрібна реорганізація та які результати вона принесе »
Надаємо шанс на майбутнє
12.10.2017
Нещодавно в Полтавській установі виконання покарань №23 проведена планова зустріч фахівця Полтавської міськрайонної філії обласного центру зайнятості з 7 особами, які готуються до звільнення. У зустрічі взяли участь засуджені громадяни, а також начальник відділення СПС Андрій Єгоров »
Зустріч з сільською громадою
12.10.2017
6 жовтня 2017 року фахівцями Машівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості відвідано Андріївську сільську раду. Проведено зустрічі з сільським головою Петром Гажою, жителями села Андріївка та роботодавцями »
Виїзна акція до Тарасівської загальноосвітньої школи
06.10.2017
04.10.2017р. фахівці Зіньківської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості провели виїзну акцію на базі мобільного центру профорієнтації. Захід відбувся на території Тарасівської загальноосвітньої школи, за участі учнів 9 та 11 класів »
Вибір професії
День відкритих дверей для учнівської молоді
18.10.2017
Фахівцями Новосанжарської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості проведено масовий захід для учнівської молоді "День відкритих дверей". Мета заходу - ознайомлення учнів з послугами служби зайнятості та надання їм допомоги у професійному самовизначенні. Захід відвідали 40 школярів »
Екскурсія на місцеве підприємство. Крок у доросле життя
13.10.2017
10 жовтня 2017 року фахівцями відділу надання соціальних послуг Чорнухинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості була проведена професіографічна екскурсія на підприємство з виробництва хлібо-булочних виробів, організованого приватним підприємцем Киричуком Павлом Панкратовичем для учнів 9 класу Чорнухинської загальноосвітньої школи. Основними завданнями заходу було розширення знань учнів про актуальні на регіональному ринку праці професії та спеціальності »
Профорієнтація серед учнів
11.10.2017
З метою привернення уваги молоді до актуальних на ринку праці професій, розширення світогляду та поглиблення знань про світ професій, формування в учнівської молоді стійкої мотивації до праці за робітничими професіями 6 жовтня проведено профінформаційний груповий захід для молоді, у тому числі учнівської для учнів 9 класів Андріївської ЗОШ »
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надає такі види матеріального забезпечення та соціальних послуг
Анонси подій
13.10.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
"Гаряча" лінія
Інформаційно-консультаційна "Гаряча телефонна лінія" Полтавської обласної служби зайнятості  »
Інтернет-портал служби зайнятості "Труд"
Шукачам роботи
28.09.2017
28.09.2017
Підприємствам Полтавщини терміново потрібні
04.04.2017
03.04.2017
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Які пріоритети на Вашу думку є визначальними у пошуку підходящої роботи?
влада та можливість керувати іншими людьми
висока заробітна плата
гарний колектив
слава і визнання
інший варіант
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати