15 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Набір до Патрульної поліції
 
08.08.2017  |  Аліна Дяченко, провідний фахівець з профорієнтації Хорольської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості, Тетяна Максимова, начальник відділу активної підтримки безробітних Гадяцького РЦ версія для друку
Набір до Патрульної поліції

Національна поліція в українців асоціюється, переважно, з патрульними – саме вони стали рік тому «візитівкою» реформи МВС.

Описание: T:\10-Org\Сайт\Статті\Патрульні\Хорол_Гадяч. Стаття. НАБІР на ПОСАДУ ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ\20170804_090915.jpgОписание: T:\10-Org\Сайт\Статті\Патрульні\Хорол_Гадяч. Стаття. НАБІР на ПОСАДУ ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ\IMG_20170804_125859113.jpg

4 серпня 2017 року в семінарських кімнатах Хорольської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості та Гадяцького районного центру зайнятості для безробітних громадян відбулися презентації роботодавця - Патрульної поліції України.

Андрій Бондар, інспектор патрульної поліції, старший лейтенант поліції повідомив, що у місті Полтава відкрито набір співробітників на безстрокову службу на посаду інспектора патрульної поліції, повідомив про умови праці, етапи відбору, особливості служби. Адже перехід від міліції до поліції це не тільки зміна назви, а й оздоровлення старої системи. Після перегляду презентації всі бажаючі мали можливість заповнити анкету та ознайомитись з вимогами до кандидатів.