25 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

Службою зайнятості підписано Угоду про співпрацю з Омельницькою територіальною громадою
 
09.03.2017  |  Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості версія для друку
Службою зайнятості підписано Угоду про співпрацю з Омельницькою територіальною громадою

З метою вивчення соціально - економічного стану ринку праці Омельницької територіальної громади та поглиблення співпраці, фахівці обласної служби зайнятості завітали до голови громади Олександри Шереметьєвої. На зустрічі були присутні заступник директора Полтавського обласного центру зайнятості Юрій Кудря, директор Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості Віктор Калашник та начальник відділу взаємодії з роботодавцями міськрайонного центру зайнятості Тетяна Машаріна.

Описание: V:\!EXCHANGE\10-Org\ВХОДЯЩИЕ\Сайт\оМЕЛЬНИК\Фото.jpgОписание: V:\!EXCHANGE\10-Org\ВХОДЯЩИЕ\Сайт\оМЕЛЬНИК\Фото2.jpg

В теплій і дружній атмосфері учасники зустрічі обговорили питання щодо перспектив розвитку структури території громади та створення нових робочих місць, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, підвищення кваліфікації мешканців громади. Для оперативного доведення до мешканців громади інформації про актуальні вакансії, зміни у законодавстві про зайнятість, новацій у сфері зайнятості вирішено скласти графік відвідувань фахівцями Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості Омельницької територіальної громади. Підсумовуючи зустріч голова громади Олександра Шереметьева та директор Кременчуцького МРЦЗ Віктор Калашник підписали спільну угоду про співробітництво.

Дана Угода, укладена з метою поглиблення співпраці у сфері зайнятості населення, має сприяти виконанню повноважень щодо реалізації державної та регіональної політики зайнятості на території громади, підвищити рівень обізнаності мешканців громади та роботодавців в питаннях додержання основних прав та гарантів у сфері зайнятості населення та у разі настання безробіття.