25 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

Особлива увага - людям, вразливим на ринку праці
 
09.03.2017  |  Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості версія для друку
Особлива увага - людям, вразливим на ринку праці

Програма розвитку ООН, Міністерство соціальної політики та Державна служба зайнятості спільно впроваджують Проект «Підтримка реформи соціального сектору в Україні» (Проект), зокрема, за напрямом «Залучення до ринку праці найуразливіших груп населення і жінок». Діяльність за цим напрямом має на меті покращити взаємодію між центрами зайнятості, структурними підрозділами з питань соціального захисту населення, центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, іншими державними та недержавними організаціями, що надають соціальні послуги людям працездатного віку. Місто Кременчук та Кременчуцький район були визначені пілотним регіоном для апробації нових підходів сприяння зайнятості вразливих на ринку праці категорій населення в рамках Проекту.

Описание: DSC_0249Описание: DSC_0266

6 березня в приміщенні Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості відбулася робоча зустріч експертів ПРООН, представників виконавчої влади, керівників та спеціалістів структурних підрозділів з питань соціального захисту населення м. Кременчука та Кременчуцького району, фахівців служби зайнятості. Присутніми були обговорені проблеми вразливих на ринку праці категорій населення щодо зайнятості, супроводу при працевлаштуванні та подальшої підтримки на робочому місці, вдосконалення взаємодії між різними організаціями. Активну участь в обговоренні взяли заступник директора Полтавського обласного центру зайнятості Юрій Кудря, заступник голови міста Ольга Усанова та перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник. Протягом дня відбувались індивідуальні зустрічі консультантів ПРООН з жінками після декретної відпустки, передпенсійного віку, звільнених з місць позбавлення волі, тих, що шукають перше робоче місце.

Описание: DSC_0290Описание: DSC_0322

Учасники зустрічі досягли згоди щодо подальшого співробітництва в межах Проекту з метою прискорення реформ у соціальному секторі, політики зайнятості, подолання бідності та впровадження системи забезпечення якості надання соціальних послуг.