17 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Регіональна служба зайнятості » Діяльність обласного центру зайнятості

Директор обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва відвідала Сергіївську об'єднану територіальну громаду
 
13.03.2017  |  Сергій Качан, начальник відділу організаційно - інформаційної роботи та архівної справи Полтавського обласного центру зайнятості версія для друку
Директор обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва відвідала Сергіївську об'єднану територіальну громаду

В Полтавській області значно активізувався процес створення об’єднаних територіальних громад. Громади отримали управлінську, ресурсну, а головне фінансову незалежність. Разом з тим, ситуація у сільській місцевості є напруженою, адже можливості сільського населення отримати робоче місце є обмеженими. Не секрет, що у сільській місцевості часто на територіях населених пунктів не міститься жодного сільгосппідприємства, має вплив і переважно тимчасовий або сезонний характер роботи у сільському господарстві. Тому громади гостро потребують невідкладної допомоги у вирішенні зазначених питань.

Описание: V:\!EXCHANGE\10-Org\ВХОДЯЩИЕ\Сайт\Гадяч 09.03.2017\DSC_0505.JPGОписание: V:\!EXCHANGE\10-Org\ВХОДЯЩИЕ\Сайт\Гадяч 09.03.2017\DSC_0523.JPG

Директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва особисто опікується гострими проблемами працевлаштування селян тому, саме з метою невідкладної допомоги, разом з групою фахівців 9 березня поточного року відвідала Сергіївську об’єднану територіальну громаду Гадяцького району.

В ході щирої невимушеної бесіди з головою об’єднаної територіальної громади Ігорем Лідовим, Катерина Клавдієва детально поінформувала про послуги та всі наявні можливості державної служби зайнятості, акцентувала увагу очільника громади на створенні нових робочих місць на території Сергіївки, Качаново та Розбишівки, висловила пропозиції щодо перспектив розвитку інфраструктури територій громади, закликала пана Ігоря до активної співпраці щодо організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, організації професійного навчання та підвищення кваліфікації мешканців громади, у тому числі і за сприянням державної служби зайнятості.

Катерина Клавдієва обговорила з активом громади наявні можливості отримання фінансової допомоги членам малозабезпечених сімей і внутрішньо переміщених осіб для організації підприємницької діяльності відповідно до Порядку реалізації пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 №1154.

Ігор Лідовий, в свою чергу, зазначив, що Сергіївська об’єднана територіальна громада плідно, на протязі тривалого часу співпрацює з Гадяцьким районним центром зайнятості, використовуючи всі наявні можливості співпраці з державною службою зайнятості.

З метою поглиблення співпраці у сфері зайнятості населення, що має сприяти виконанню повноважень щодо реалізації державної та регіональної політики зайнятості на території об’єднаної громади, підвищення рівня правової обізнаності мешканців територіальної громади та роботодавців в питаннях додержання основних прав та гарантій у сфері зайнятості населення та у разі настання безробіття, забезпечення в трудовому потенціалі потреб роботодавців, розташованих на території громади,запобігання соціальної напруги підписано угоду про співробітництво між Сергіївською об’єднаною територіальною громадою та Гадяцьким районним центром зайнятості.