17 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук




Головна » Прес-центр » Новини

Угода про співпрацю з Піщанською об'єднаною територіальною громадою підписана Кременчуцькм міськрайонним центром зайнятості
 
13.03.2017  |  Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості версія для друку
Угода про співпрацю з Піщанською об'єднаною територіальною громадою підписана Кременчуцькм міськрайонним центром зайнятості

Описание: V:\!EXCHANGE\10-Org\ВХОДЯЩИЕ\Сайт\Кременчук\Фото2252.jpg9 березня 2017 року відбулася зустріч директора Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості Віктора Калашника з головою Піщанскої об’єднаної територіальної громади Олександром Красницьким.

Директор центру розповів про спектр послуг які надає служба зайнятості. Особливу увагу акцентовано на тому, що в умовах дефіциту якісних вакансій та гострої конкуренції на ринку праці одним із дієвих напрямів активної політики зайнятості населення, особливо селян, є організація громадських робіт, завдяки яким можна пом'якшити або попередити наслідки безробіття, залучити тих громадян, які втратили роботу, до активного життя та отримання додаткового заробітку під час перебування на обліку в службі зайнятості.

З метою підвищення рівня поінформованості громадян щодо послуг служби зайнятості обговорювались також питання про можливість створення дистанційного пункту консультування.

В руслі конструктивного діалогу говорили про перспективи реалізації соціально-економічного розвитку громади, окреслили шляхи подальшого удосконалення співпраці та соціального партнерства. Як результат - підписання Угоди про спільні дії на 2017-2022 рр.