24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Вторинна правова допомога для безробітних
 
14.03.2017  |  Миргодський міськрайонний центр зайнятості версія для друку
Вторинна правова допомога для безробітних

Описание: V:\!EXCHANGE\10-Org\ВХОДЯЩИЕ\Сайт\DSCN4141.jpg14 березня 2017 року в приміщенні Миргородського міськрайонного центру зайнятості відбулася зустріч з в.о. начальника відділу «Миргородське бюро правової допомоги» Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмилою Горобець.

Захід відвідали особи із числа безробітних, які потребували консультації з питань правової допомоги.

Людмила Горобець надала консультації з виниклих питань та розповіла про функції та послуги, які надаються в Миргородському бюро правової допомоги. Вона наголосила, що вся допомога та консультація в бюро здійснюється безоплатно і звернутися може кожен із суспільно незахищених груп населення України.

Під час заходу в залі панувала атмосфера, яка сприяла заохоченню безробітних слухачів задавати питання та шукати відповідь. Деякі безробітні виявили бажання дізнатися більше та відвідати бюро правової допомоги особисто.

Реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу громадяни можуть звернувшись до Миргородського бюро правової допомоги, яке розташовано в м. Миргород, вул 165, тел. 5-09-21. Працює бюро в режимі з понеділка по п’ятницю з 9.00-18.00 годин.