25 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Веселка робітничих професій
 
20.03.2017  |  Тетяна Ткаченко, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Карлівського районного центру зайнятості версія для друку
Веселка робітничих професій

Описание: V:\!EXCHANGE\10-Org\ВХОДЯЩИЕ\Сайт\Карлівка\DSC08578.JPGДля майбутніх випускників загальноосвітніх шкіл вибір професії – це завжди відповідальний крок, з якого починається доросле життя. Доведеться самостійно визначитися з професією, яка не тільки відповідатиме їх особистим здібностям, знанням та покликанню, фізичним та психологічним можливостям, а й потребам суспільства.

Саме про це вели розмову зі старшокласниками фахівці Карлівського районного центру зайнятості та представники навчальних закладів на заході під назвою «Веселка робітничих професій», що відбувся 15 березня 2017 року у Карлівській загальноосвітній школі №4.

Цього дня до школи завітали представники Полтавського вищого міжрегіонального училища ім. С.С. Бірюзова та Полтавського військового коледжу.

На заході учні більше дізналися про представлені навчальні заклади, переглянули їх відеопрезентації, особисто поспілкувалися з викладачами та фахівцями служби зайнятості.