17 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Обираємо професію разом!
 
20.03.2017  |  Лариса Петрюк, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Лохвицького районного центру зайнятості версія для друку
Обираємо професію разом!

15 березня 2017 року Лохвицький районний центр зайнятості, спільно з представниками районного відділу поліції провів інформаційний захід для учнів 9-11 класів Сенчанської загальноосвітньої школи «Обираємо професію разом!».

Захід розпочався з розповіді фахівця Лохвицького центру зайнятості, Петрюк Лариси Леонідівни, про світ професій, про важливість свідомого та зваженого вибору професійного майбутнього. Також були представлені Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Описание: V:\!EXCHANGE\10-Org\ВХОДЯЩИЕ\Сайт\Лохвиця\IMG_1180.JPGОписание: V:\!EXCHANGE\10-Org\ВХОДЯЩИЕ\Сайт\Лохвиця\IMG_1183.JPG

Бобоня Володимир Миколайович, інспектор з ювенальної превенції Лохвицького відділу поліції, розповів учням про вищі навчальні заклади, що займаються підготовкою поліцейських. Школярі дізналися про перелік таких навчальних закладів, про особливості відбору до них, про необхідні при вступі документи та перевірку рівня фізичної підготовки абітурієнтів. Старший інспектор з питань пробації Лохвицького відділу поліції, Нудьга Дмитро Олександрович, ознайомив учнів з умовами вступу до Академії державної пенітенціарної служби. Після закінчення навчання випускники академії отримують диплом державного зразка за спеціальністю «правознавство», «психологія», «економіка», «право», і їм присвоюється спеціальне звання «лейтенант внутрішньої служби» або «старший лейтенант внутрішньої служби». Головне, що після закінчення таких навчальних закладів гарантовано працевлаштовання.