17 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Запрошують на роботу в органи поліції
 
20.03.2017  |  Оксана Гудзенко, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Решетилівського районного центру зайнятості версія для друку
Запрошують на роботу в органи поліції

Описание: Описание: V:\!EXCHANGE\10-Org\ВХОДЯЩИЕ\Сайт\Решетилівка Стаття Поліція\P3171379.JPG17 березня в приміщенні Решетилівського районного центру зайнятості спільно з Решетилівським відділенням поліції Глобинського відділу поліції ГУНП в Полтавській області проведено семінар з орієнтації в органах поліції. На захід запрошено 12 осіб з числа безробітних, а також старшого інспектора сектору кадрового забезпечення Глобинського відділу поліції Васюту Лілію Анатоліївну, яка проінформувала про вимоги до бажаючих працювати на посаді поліцейського та перелік документів, необхідних для участі в конкурсі на посаду. Лілія Васюта повідомила, що на сьогоднішній день до органів НПУ в Решетилівське відділення є потреба на посади інспекторів секторів швидкого реагування та поліцейських. Всього необхідно 6 осіб.

Інспектор повідомила, що відбір буде тривати півроку, після чого в поліції складуть рейтинг кандидатів, а кращих запросять для проходження стажування.

В ході семінару, з числа безробітних, зареєстрованих в Решетилівському районному центрі зайнятості, 2 особи виявили бажання пройти службу в НПУ.