25 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Профнавчання

Підвищення кваліфікації за допомогою ваучера
 
31.08.2017  |  Кобеляцький районний центр зайнятості версія для друку
Підвищення кваліфікації за допомогою ваучера

Здавалося б, працівники з великим досвідом роботи (тим паче коли цей досвід набутий в медицині) та життєвим багажем – мрія кожного роботодавця. Проте розвиток технологій та реформування системи охорони здоров'я ставить вимоги до професійної компетентності працівників в роботі з комп'ютерною технікою.

Описание: T:\10-Org\Сайт\Кобеляки\P70829-100121.jpgОписание: T:\10-Org\Сайт\Кобеляки\P70829-101423.jpg

Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці громадян, що мають вік більше 45 років, шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації передбачена можливість отримання ваучера на навчання (ст.30 Закону України «Про зайнятість населення»). Протягом 2017 року нею скористалися 25 медичних працівників, які підвищили свою кваліфікацію за напрямом «Комп’ютерна інженерія». Урочисте вручення свідоцтв про закінчення 3-х місячних курсів по підвищенню кваліфікації відбулося 29 серпня 2017 року в приміщенні Кобеляцького районного центру зайнятості.

Заступник директора Кобеляцького районного центру зайнятості Людмила Воронова привітала колектив медиків із закінченням навчання. Приєднуючись до привітань, керівник КЗ “Кобеляцького центру первинної медико-санітарної допомоги” Любов Коломієць подякувала працівникам центру зайнятості та викладачам Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка за отриману можливість безкоштовного навчання роботи на ПК.