23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Визначаємось, обираємо, крокуємо до мети
 
21.08.2017  |  Тетяна Максімова, начальник відділу активної підтримки безробітних Гадяцького районного центру зайнятості версія для друку
Визначаємось, обираємо, крокуємо до мети

Описание: T:\10-Org\Сайт\Гадяч. Стаття. Горизонт\IMG_0469.JPGБез сумніву, вибір професії - важлива справа. Ще змалку ми намагаємося визначитися, ким будемо у дорослому житті. З часом на наші рішення впливають різні фактори та головне - врахувати всі « за» та «проти».

Тож, аби учнівська молодь розширювала свої знання про сучасні професії та мала актуальну інформацію, яка сприятиме правильному професійному вибору, 10 серпня 2017 року дитячий оздоровчий табір «Горизонт» відвідали фахівці Гадяцького районного центру зайнятості спільно з фахівцями Гадяцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Гадяцького бюро правової допомоги.

Захід проходив в розважально-ігровій формі. Це сприяло встановленню дружньої та невимушеної атмосфери, швидко був налагоджений зворотній зв’язок з аудиторією. Школярі активно приймали участь у вікторинах та іграх, а наприкінці заходу отримали заохочувальні подарунки.