16 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

Для безробітних провели семінар по запобіганню нелегальній трудовій міграції
 
31.08.2017  |  Кобеляцький районний центр зайнятості версія для друку
Для безробітних провели семінар по запобіганню нелегальній трудовій міграції

30 серпня 2017 року в приміщенні Кобеляцького районного центру зайнятості для безробітних, які перебувають на обліку, з метою пошуку роботи, проведено інформаційний семінар на тему: "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці". В заході взяло участь 28 безробітних громадян.

Описание: T:\10-Org\Сайт\Кобеляки\P70830-110539.jpgОписание: T:\10-Org\Сайт\Кобеляки\P70830-110607.jpg

Юрисконсульт І категорії Сердюк Т.В. ознайомила присутніх з можливими варіантами шахрайства, які можуть виникнути при влаштуванні на роботу за кордоном, проінформувала присутніх про масштаби, сучасні тенденції, ознаки, причини та наслідки  торгівлі людьми, міжнародне та національне законодавство у сфері протидії торгівлі людьми, форми торгівлі людьми та про види допомоги, які можуть бути надані потерпілим.

Учасники заходу отримали інформацію про консультаційні послуги для безробітних, гарячі лінії, на яких можна отримати інформацію про безпечне працевлаштування, і про організації, куди можна звернутися за допомогою постраждалим від торгівлі людьми. У рамках проведення заходу відбувся перегляд відеоролику «Життя на продаж».