22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Обираємо професію разом
 
02.01.2018  |  Лариса Петрюк , провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Лохвицької районної філії версія для друку
Обираємо професію разом

В рамках програми професійної орієнтації учнівської молоді в грудні 2017 року Лохвицькою районною філією Полтавського обласного центру зайнятості проведені профорієнтаційні заходи для учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл району.

Так, 11 грудня 2017 року відбувся профорієнтаційний захід День відкритих дверей Лохвицької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Описание: T:\10-Org\Сайт\Лохвиця\Лохв. філія.JPGОписание: T:\10-Org\Сайт\Лохвиця\Токарі ЗОШ.jpg

На заході старшокласники отримали інформацію про попит на місцевому ринку праці, за якими критеріями необхідно здійснювати вибір професії, ознайомилися з актуальними напрямками трудової діяльності та вимогами роботодавців до працівників, дізналися про діяльність служби зайнятості, про її послуги, про тестові методики, які використовує служба зайнятості. Бажаючі пройшли тестування для визначення своєї професійної спрямованості за методикою Д.Голланда та Е.Клімова.

18 грудня 2017 року для учнів старших класів Токарівської загальноосвітньої школи відбувся профорієнтаційний захід «Вибір професії». Захід проводився спільно з представниками Лохвицького районного бюро правової допомоги.

Учні були ознайомлені з Конституцією України та Законом України «Про освіту». Фахівець служби зайнятості надала інформацію про стан ринку праці регіону, акцентувала увагу на професіях, які дозволять у майбутньому започаткувати власну справу, ознайомила з можливостями порталу «Труд» та платформою «Прометеус».