19 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України
 
02.01.2018  |  Юлія Шейко, провідний фахівець з профорієнтації Чутівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості, версія для друку
Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

Описание: DSCN2322Днями в семінарському залі Чутівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості пройшов семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. На семінар було запрошено 5 осіб, зареєстрованих як безробітні в Чутівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості.

З інформацією про альтернативну форму працевлаштування, що має гідну оплату праці, забезпечує моральними і соціальними гарантіями — службу за контрактом — до присутніх звернувся представник Чутівського районного військового комісаріату підполковник Ігор Великий. Він наголосив, що час проходження військової служби зараховують громадянам у загальний стаж роботи, стаж роботи за фахом, а також у стаж державної служби. Перед військовослужбовцями сьогодні стоїть досить важке і відповідальне завдання — охорона територіальної цілісності нашої держави, тому Збройним Силам України потрібні сміливі, мужні та відважні, сильні не лише тілом, а й духом, свідомі громадяни. А професія військовослужбовця є досить престижною і має гарні перспективи майбутнього кар'єрного росту.