22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

Міні-ярмарок вакансій: швачок запрошують на роботу
 
10.01.2018  |  Еліна Білаш, директор Шишацької філії Полтавського обласного центру зайнятості версія для друку
Міні-ярмарок вакансій: швачок запрошують на роботу

З ініціативи директора Полтавського обласного центру зайнятості Клавдієвої Катерини Данилівни 9 січня 2018 року в Шишацькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій не тільки для безробітних, а й інших жителів району. В ході заходу фізична особа – підприємець з міста Полтава Луцишин Алла Едуардівна презентувала свої наміри по відкриттю пошивного цеху в нашому селищі.

Описание: IMG_20180109_120326Описание: IMG_20180109_115832

На зустріч з потенційним роботодавцем прийшло більше 20 осіб. Одні жінки вже мають професію швачки і досвід роботи, інші виявили бажання пройти навчання і, змінивши свій фах, також отримати постійну роботу і стабільний заробіток. В ході конструктивної розмови очільниця Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва повідомила, що такі робочі місця вже створені в ряді районів нашого регіону із залученням різних інвесторів. Від безробітних надійшло багато запитань, на які надавалися уточнення та роз’яснення роботодавцем та заступником директора - начальником відділу по системній роботі з ринкоутворюючими підприємствами обласного центру зайнятості Сахацькою Тамарою Володимирівною.

Наприкінці зустрічі 24 особи надали згоду та залишили свої координати для подальшого спілкування з роботодавцем, а на наступний день ще підійшли бажаючі і, отримавши розяснення також погодилися на участь у цьому проекті.

По закінченню міні - ярмарки гості з Полтави відвідали орендодавця, який показав вільні приміщення для розміщення пошивного цеху, де після проведення косметичного ремонту планується розмістити сучасне обладнання і якнайшвидше відновити швейне ремесло в нашому районі.