15 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Професій безліч. Яку обрати?
 
28.08.2017  |  Лариса Дмитренко, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Диканської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості версія для друку
Професій безліч. Яку обрати?

Добігають кінця літні канікули. Позаміські оздоровчі табори готуються до закриття останньої зміни. Школярі продовжують свій відпочинок. Він їм запам’ятається і новими друзями, і приємними враженнями, і змістовно проведеним часом.

Про профорієнтаційну роботу з учнівською молоддю в літніх оздоровчих таборах подбали фахівці Диканської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості. У кожну зміну проводились цікаві ігри та інтелектуальні конкурси, надавалась інформація, яка стане у нагоді під час вибору майбутньої професії.

22 серпня цього року фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Диканської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Лариса Дмитренко та головний спеціаліст Диканського районного центру соціальних служб для дітей,сім’ї та молоді Валентина Книш зустрілися з учнівською молоддю, яка відпочиває у позаміських оздоровчих таборах «Сонячний» та «Супутник» в с. Михайлівка Диканського району.

Програма профорієнтаційного заходу «Професій безліч. Яку обратимістила корисну інформацію, як про нові професії, так і про ті, які користуються попитомі на сучасному ринку праці. Учасники заходу охоче спілкувалися на тему вибору професії, намагалися більше дізнатися про актуальні напрямки професійної діяльності, з’ясовували, як правильно визначитися з майбутнім фахом, цікавилися питанням легальної зайнятості.

На завершення організатори заходу побажали старшокласникам успіхів у навчанні, активної життєвої позиції та наполегливості в реалізації професійних планів.