18 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

Знайомимо з законодавством засуджених у виправній колонії
 
11.09.2017  |  Людмила Суяркова, провідний фахівець з питань зайнятості Машівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості версія для друку
Знайомимо з законодавством засуджених у виправній колонії

Відповідно до законодавства кожен громадянин має право звернутися до державної служби зайнятості та отримати безкоштовно консультацію, відповідну інформацію щодо працевлаштування.

Описание: T:\10-Org\Сайт\Машівка стаття\DSC01068.JPGОписание: T:\10-Org\Сайт\Машівка стаття\DSC01069.JPG

З такою метою проведено семінар для засуджених, який відбувся в Машівській виправній колонії № 9. Участь в семінарі взяли співробітники Машівської виправної колонії № 9, заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Машівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Климко Ю.В., провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Суяркова Л.О.

В ході семінару присутніх ознайомили з послугами служби зайнятості, розповіли про необхідні документи які потрібні для реєстрації. Засуджених ознайомили з місцевим ринком праці та перспективою офіційного працевлаштування.

Серед головних питань, які турбують і цікавлять дану категорію громадян – питання реєстрації за місцем проживання, щодо установ де можна відновити втрачені та загублені документи, можливість зареєструватися у службі зайнятості, працевлаштуватися та перенавчитися за допомогою служби зайнятості після відбуття покарання.