22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

Збройні сили України запрошують на службу за контрактом
 
29.09.2017  |  Миргородський міськрайонний центр зайнятості версія для друку
Збройні сили України запрошують на службу за контрактом

Описание: DSCN465927 вересня 2017 року у Миргородському міськрайонному центрі зайнятості відбувся черговий захід з метою підбору осіб з числа безробітних на військову службу за контрактом до 148 окремого гаубично-самохідного артилерійського дивізіону Збройних Сил України.

Фахівці Миргородського міськрайонного центру зайнятості ознайомили запрошених з інформацією про стан ринку праці регіону, з даними про затребувані професії на підприємствах м. Миргорода та Миргородського району, про послуги, які надає Державна служба зайнятості безробітним громадянам.

Безпосередню участь в заході також взяв Дмитрів Данило Андрійович, молодший лейтенант 148 окремої гаубично-самохідного артилерійського дивізіону Збройних Сил України, який ознайомив присутніх з порядком комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями служби за контрактом, грошовим забезпеченням, умовами проживання та соціальними гарантіями, вимогами до кандидатів.

Учасники зустрічі мали змогу отримати індивідуальні консультації та відповіді на поставлені запитання.

Данило Андрійович надав обґрунтовані відповіді на всі поставлені питання та висловив сподівання, що молоді люди згодом поповнять ряди військовослужбовців – контрактників та стануть надійними захисниками України.