22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Зустріч фахівців Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості з учнями шкіл об'єднаних територіальних громад
 
06.10.2017  |  Олена Сьоря, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості версія для друку
Зустріч фахівців Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості з учнями шкіл об'єднаних територіальних громад

У 2017 році, в рамках реформування Державної служби зайнятості, одним із пріоритетних напрямків стала профорієнтація учнівської молоді щодо вибору майбутньої професії.

Фахівці Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості приділяють цьому напрямку роботи велику увагу, адже вибір професії - справа серйозна та відповідальна.

Описание: T:\10-Org\Сайт\29 вересня 2017. Кременчук. Стаття. ТЕСТУВАННЯ УЧНІВ ОТГ\2017927081126.jpgОписание: T:\10-Org\Сайт\29 вересня 2017. Кременчук. Стаття. ТЕСТУВАННЯ УЧНІВ ОТГ\2017927083745.jpg

У світі нараховується понад 50 тисяч професій. Як молодій людині, якій треба зробити вибір, зорієнтуватися у виборі професії і обрати ту професію, яка буде до душі?

Фахівці відділу активної підтримки безробітних Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості проводять регулярні зустрічі з учнями шкіл об'єднаних територіальних громад та проводять тестування на предмет професійної спрямованості.

Протягом вересня 2017 року відбулося 5 зустрічей та 225 учнів пройшли тестування. Усі учні отримали консультації щодо вибору майбутньої професії та запрошення відвідати центр зайнятості з метою ознайомлення з послугами, які надає Державна служба зайнятості.

Спілкування з дітьми завжди насичене та викликає активний емоційний відгук у дітей. Такі зустрічі додають фахівцям Державної служби зайнятості гарного настрою та бажання працювати, тому що завжди приємно бачити позитивні результати своєї праці.