22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Обираємо професію своєї мрії
 
10.10.2017  |  Марина Семирод, фахівець з питань зайнятості І категорії сектору активної підтримки безробітних Новосанжарської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості версія для друку
Обираємо професію своєї мрії

Новосанжарською районною філією Полтавського обласного центру зайнятості постійно проводяться профорієнтаційні заходи з учнівською молоддю району. Метою їх проведення є сприяння розвитку вмінь та навичок, необхідних для забезпечення належного рівня формування професійних планів на майбутнє.

Описание: T:\10-Org\Сайт\НСанжари\DSC04442.JPGОписание: T:\10-Org\Сайт\НСанжари\DSC04445.JPG

5 жовтня 2017 року проведено зустріч із школярами випускних класів. Завідувач сектору активної підтримки безробітних Олександр Поціпко ознайомив учнів з послугами, що надає Державна служба зайнятості, з актуальними професіями, зупинився на питанні професійного вибору, розповів про психодіагоностичні методики. Підліткам сподобались запропоновані профорієнтаційні ігри та вправи. Вони активно брали в них участь та із задоволенням обговорювали отримані результати. Школярі переглянули освітні відеоролики служби зайнятості, мали можливість задати питання та отримати індивідуальні консультації.