22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

Надаємо шанс на майбутнє
 
12.10.2017  |  Надія Максименко, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Полтавської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості версія для друку
Надаємо шанс на майбутнє

Нещодавно в Полтавській установі виконання покарань №23 проведена планова зустріч фахівця Полтавської міськрайонної філії обласного центру зайнятості з 7 особами, які готуються до звільнення. У зустрічі взяли участь засуджені громадяни, а також начальник відділення СПС Андрій Єгоров.

Описание: T:\10-Org\Сайт\Полтавська МРФ. Стаття. Слідчий ізолятор\фото_СИЗО.jpgНадія Максименко, провідний фахівець з профорієнтації, ознайомила присутніх з послугами, які відвідувачі отримують при зверненні до служби зайнятості, та акцентувала увагу на переліку документів, які необхідні для реєстрації в службі зайнятості, а саме:

- паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення;

- облікова картка платника податків;

- трудова книжка, цивільно-правовий договір чи документ, який підтверджує період зайнятості (при наявності);

- довідка про відбуття покарання в місцях позбавлення волі;

Учасників заходу цікавили питання щодо можливого профнавчання та перспектив подальшого працевлаштування, задавали питання про нарахування допомоги по безробіттю, зокрема її розмір та періодичність виплати. На даний момент  між установою та засудженими укладені строкові трудові договори.

По завершенню заходу всі отримали буклети з адресами центрів зайнятості Полтавської області та «Пам′ятку для засуджених». В цілому зустріч пройшла в теплій та невимушеній атмосфері.