13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Ефективне ведення сільського господарства
 
21.11.2017  |  Алла Василенко, провідний фахівець з питань зайнятості Шишацької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості, версія для друку
Ефективне ведення сільського господарства

Описание: IMG_20171113_13232913 листопада 2017 року в приміщенні Шишацької районної філії Полтавського ОЦЗ відбувся навчальний семінар «Ефективне ведення сільського господарства», в якому взяло участь 19 осіб, зареєстрованих як безробітні в районній філії.

Мета даного заходу - підтримка зайнятості сільського населення, створення додаткових можливостей для розвитку індивідуальних домогосподарств, малого та середнього аграрного бізнесу, поліпшення розвитку села та якості життя в сільській місцевості.    

Здавалося б, що село і безробіття поняття несумісні. Але в реальному житті все, на жаль, інакше. Люди мають землю, працюють на ній, але не завжди результат виправдовує вкладені зусилля, кошти і час.

Своїми порадами і особистим досвідом з слухачами ділилися представники ТОВ «Полтавська сільськогосподарська дорадча служба», зокрема, директор – Андрієнко Світлана Михайлівна, та її заступник, дорадник з питань розвитку сільської місцевості – Грузін Тетяна Євгеніївна.

Судячи з зацікавленості присутніх можна зробити висновок про доцільність проведення таких семінарів, який завершився у форматі запитань та відповідей.