12 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Екскурсія учнів на виробництво пекарні "Гарячий хліб"
 
04.12.2017  |  Гуняга Євгенія, фахівець з працевлаштування відділу надання соціальних послуг Гребінківської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості версія для друку
Екскурсія учнів на виробництво пекарні "Гарячий хліб"

28 листопада 2017 року Гребінківською районною філією організовано професіографічну екскурсію для учнів 9 класу Гребінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 до міні-пекарні «Гарячий хліб» ФОП Мокроусова С.Ю..

Основною метою професіографічної екскурсії була популяризація професій, що користуються попитом на ринку праці, безпосереднє знайомство із професією на виробництві, можливість поспілкуватися із професіоналами своєї справи.

Описание: T:\10-Org\Сайт\Статті\Гребінка_екскурсія\IMG_20171128_095621.jpgОписание: T:\10-Org\Сайт\Статті\Гребінка_екскурсія\IMG_20171128_095939.jpg

В ході екскурсії діти побачили процес виробництва хлібобулочних виробів, від замішування тіста до їх упаковки. На сьогоднішній день більшість робіт на виробництві механізована.

Школярі бачили, як готується тісто, як з нього виготовляють запашні вироби на продаж: різної форми хліб, рум’яні короваї, булочки тощо. У кондитерському цеху дітям було проведено майстер-клас з оформлення тортів та тістечок візерунками та рослинним малюнком.

На перший погляд – це дуже просто. Але і в цій справі є свої тонкощі: хоча б треба знати, якими кольорами можна прикрашати кондитерські вироби, а які можуть бути, навіть, небезпечні для здоров’я, якому крему слід віддати перевагу і якими пристосуваннями потрібно користуватися.

Найкращим фіналом екскурсії стала дегустація тістечок та тільки спеченого хліба із олією та сіллю.