12 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

Шукаємо роботу разом
 
05.12.2017  |  Тетяна Даценко, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Великобагачанської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості версія для друку
Шукаємо роботу разом

У роботі Великобагачанського районного центру зайнятості достатньо методів та можливостей щодо підтримки та допомоги у напрямку пошуку роботи, визначенням напрямків пошуку та орієнтування у стані ринку праці не лише нашого району.

Реагуючи на запити роботодавців, у центрі зайнятості були організовані 2 міні — ярмарки вакансій та 1 ярмарок вакансій відповідно до потреб у кадрах.

Описание: T:\10-Org\Сайт\Статті\В Багачка\20171027_100722.jpgОписание: T:\10-Org\Сайт\Статті\В Багачка\20171117_110256.jpg

Днями проведений ярмарок вакансій для безробітних громадян, яких бло присутніх понад 50 осіб з пропозиціями вакансій від ТОВ "Глобинський свинокомплекс": "водії категорій "В", "С", "СЕ", "автоелектриків", "слюсарів по ремонту автодвигунів", "слюсарів - ремонтників", "електрогазозварників", від приватного підприємця Куща В.Г.: "монтувальник шин" та "слюсар - ремонтник" та від ПП "БіАГР": "водії категорій "В", "С", "СЕ", "слюсарів по ремонту автодвигунів", "слюсарів — ремонтників".

28 листопада відбулися 2 міні — ярмарки вакансій. Одна — за зверненням миргородської швейної фабрики ТОВ “Світлана” з пропозицією вакансій для "швачок", "закрійників", "кравців". До речі, тут є навіть обнадійлива новина, бо на території району може запрацювати швейний цех. Тут склалося все. І кількість безробітних з відповідними професіями, і можливість роботодавця у створенні цеху на 10 -15 робочих місць. Сільський голова дуже зацікавлений у даному проекті і вже ведуться роботи в цьому напрямку

Другий міні — ярмарок організований для осіб з інвалідністю, та проходив він після семінару для даної категорії осіб. Пропозиції роботи для осіб з інвалідністю були запропоновані від ТОВ "Радивонівське", ПАФ "Україна", ТОВ "Білагро" та ПП "БіАГР".

Маємо надію, що зусилля не марні, і нехай яка кількість людей знайде роботу, але ми працюємо і працюватимемо і надалі для розширення можливостей всіх бажаючих.